2733
2734
عنوان

خانومای متاهل راهنماییم کنین

111 بازدید | 10 پست

منو همسرم همیشه روز خدا ب یه دقیقه هم باشه باهم بحث میکنیم من واقعا خسته شدم اونم همینطور اینم بگم من بعضی وقتا مقصرم تو بحث بهم میگ جوابمو نده یبار ولی همیشه من براش حاظر جوابی میکنم اخه ی حرفایی میزنه نمیتونم هیچیش نگم همیشه باهم بحث هروقت خواستیم بریم بیرون سر لباس بچه هامون باهام بحث میکنه مثلا دیشب می‌خواستیم بریم خرید هی میاد میگ همچین لباسی بهشون بپوشون منم میگم نه سر چیزای کوچیک شلوغ کاری میکنه واقعا بهش میگم بیرون رفتن لباس بچه ها وظیفه منه ن با تو میگ ن خلاصه خسته شدم انقد باهم بحث کردیم چیکار کنم اخه

من و همسرم دقیقا مث شما بودیم

همسر شما هم اخلاقش اینه حرف خودش باشه

سعی کن مث من فقط بگی باشه بزار حرف اون باشه بحثتون کمتره

منم دقیقا مث ت بودم میگفت انقد جواب نده حرف نزن دلیل و اما و اگر نیار

الان هر چی میگه میگم باشه تموم اعصابمم راحته و زندگیمم سیرین شده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب بحرفش گوش کن  اونم حق داره توی لباس پوشیدن بچه ها یا هر چیزی نظر بده خب باباشونه هنوز تو با ...

هرجا خواستیم بریم اون میگ چی بپوش چی نپوش منم میگم‌باشه الان دخترم دومی ۶ ماهشه یخورده سرماخورده ی لباس لختی داره میگ اینو بپوشون میگم متوجه نیستی بچه سرما خورده برای بعضی چیزا سرش نمیشه واقعا خب 

برای همه همینه ما هم بیشتر بخاطر بی پولیه.نمیدونم چرا بی پولی گریبانم رو گرفته سالهاست دار خفم میکنه بخدا از بی پولی خسته ام خسته همیشه دو دوتا چهارتا میکنیم و همیشه کم هیچوقت پولمون به هچی نرسید همیشه هر کاری خواستم بکنم قیدشو زدم اگه یه تکه نون خوردیم دیکه باید قید لباسو بزنیم