2752
2734
عنوان

سردر یا میگرن پریودی....؟!

120 بازدید | 17 پست

من چندروز پیش صبح وقتی پاشدم یه طرف طرف شدید دردمیکرد انگار مغزمو کسی بادستش گرفته بود و مشت میزد 

عصر شد 2 طرف اینجور

(از طرفی پریروز پریود شدم)

الانم که دارم تایپ میکنم یه طرف باز همون حالته. دراز کشیده بودم چنددیقه پیش پاشدم نشستم هردوطرفش بیشتر شد دردش انگار با مته سوراخ میکننشقیقه هامو

چه کنم بنظرتون؟

{امکان دکتر رفتن رو ندارم}

پیشانی و شقیقه ها درد میکنن. چه کنم؟!  

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏

سلام. میشه تشریف بیارین تاپیک آخرم؟
همین امروز تاپیک زدم درباره راههای جلوگیری از سردرد و میگرن!

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دردش ضربان دار بود؟

بعضی وقتا میشه بعد ول میکنه بعضی وقتام همینجور ادامه داره

الان دردش زیادترشده 

انگارکسی بادستش فشار وارد میکنه به سرم

سلام. میشه تشریف بیارین تاپیک آخرم؟ همین امروز تاپیک زدم درباره راههای جلوگیری از سردرد و میگرن!

اومدم

لینکه بازنشد

اومدم لینکه بازنشد

چرا باید کپی و تو نوار آدرس مرورگر پیستش کنین.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
شاید کم خون میشی.  سرت درد میگیره

سردرد میشدم ولی خب کم 

الان نمیدونم چرااینجوری شدم میخوابم وقتی بلند میشم انگار کسی بادستش پیشونیمو گرفته میکشه عقب میگه پانشو

شقیقه ها و جلو درد میگیرن

نمیدونم . قرص اهن دارم ولی حوصله ندارم بخورم

تهوع هم داری؟

نه فقط سردرد 

سردرد میشدم ولی خب کم 

الان نمیدونم چرااینجوری شدم میخوابم وقتی بلند میشم انگار کسی بادستش پیشونیمو گرفته میکشه عقب میگه پانشو

شقیقه ها و جلو درد میگیرن

نمیدونم . قرص اهن دارم ولی حوصله ندارم بخورم

میگرن داری؟  فشار خونت را اندازه بگیر

فکرنکنم سابقه میگرن داشته باشیم

خاله م داره 

چندباری ضربان دار بود ولی الان کمه قبلنا روزای عدی به چشم و شقیقم مته میزدن انگار وحشتناک