2733
2734
عنوان

بیاید بگم دخترم چی گفته که معلم کادوروز معلمشو پس داد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 47778 بازدید | 459 پست
یعنی همه شو باید  خ خ بشه؟ عجب قانون چرتی

ببینید نمره خیلی خوب به نمره های بالای 17 میگن 

خب 17 هم برای نمره ی بچه ی ابتدایی جالب نیست 

بعد اگر خوب بشن یعنی 15-16 

خیلی نمره ی کمی هست ...من از یکی معلما پرسیدم اینطوری بهم گفت 

مثلا مدرسه پسر من که تیزهوشان هست معدل زیر 18 اخراج میکنن یا نمره زیر 19 باید تابستون بره کلاس جبرانی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون بچه اگه فردا خیلی خوب بگیره میگه حتما به خاطر کادو بوده نمیگه خودم تلاش کردم پس دادن هدیه به م ...

نخوندن نامه چی؟

مدرسه شرط نمره اس،یعنی مدرسه مثلا خوبیه

دو کلام با خوده بچه حرف میزد چی میشد؟اسمون ب زمین میومد؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2731
نظرتون راجب معلمی ک ب دانش آموز میگه ب مامانت بگو یدونه شال فلان رنگ برام بخره .یا اون نوع شیرینی ک ...

مفت خور😂😂

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
اره انشالله حالش جا بیاد تا الان که به این سن رسیدم نمیبخشمش همیشه بی دلیل تحقیرم میکرد 

هیچ وقت هم راضی نشو ظلمه به اسم معلمی بی مجازات بمونه

«چگونه می توان مُرد در حالی که هیچ کس زنده بودن شما را نمی فهمد» 
به نظر شما من با دخترم چه رفتاری کنم ؟ و اگه نمره فارسی رو خوب داد و از اون مدرسه اخراج شد تنبیه اش ...

نگران اخراج نباش اینا همه فقط تهدیده پسر خواهرمنم دبیرستانشون همین شرط رو گذاشتن دوتا نمره زیر هفده اخراج که دو سه تاشو کم شد گفتن دوباره ازتون امتحان میگیریم اگه نمرتون خوب شد ثبت نام میکنیم و دوباره امتحان گرفتن و اصلا نگفتن دوباره نمرشون چند شد همه اینا فقط برای اینه بچه هارو مجبور کنن درس بخونن 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
نوکر نیس،ولی اینکه اینقد بی ظرفیت باشه نوبره معلمه دیگه یه شغله مثل تمام شغلای دیکه چرااینقد متوهمه

منت سنگینی سرش گذاشته بخاطر  یه ماگ

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
فداتشم هنوز که هنوزه یادش می افتم خجالت میکشم. بچه ها واقعا راجع به کارهاشون فکر نمی کنن.

اخه خیلی گوگولی برخورد کردی عزیزم

این بچه  برخوردش یه جوریه که من در ازای هدیه ازت کار میخوام البته کلاس چهار دیگ میدونه برخوردش باید چجوری باشه

البته تقصیر بزرگتراس احتمالا هدیه دادن اینجوری به بچه انتقال دادن

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️