2733
2734
عنوان

رابطه و قرص اورژانسی

129 بازدید | 15 پست

سلام دوستان 

ما دیشب رابطه داشتیم و امروز صبح دو تا قرص اورژانسی خوردم و الان هم باز رابطه داشتیم 

بنظرتون بازم باید قرص بخورم یا همون قرصی که خوردم اثر می‌کنه!

اگه کسی تجربه داره لطفا بگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میگن قرصاورژانسی اینقدر عوارض داره سالی ۲ بار فقط مجازی استفا ه کنی 

خوب اگر استرس بارداری داری قرص ضدبارداری استفاده کن گلم 

مگر اینکه کلا قصد نابود کردن خودتو داشته باشی 

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  
2731

سلام مگه الان هم ببخشید جلوگیری نکردین

کلا قرص اورژانسی یک الی دو بار در سال مجازه

از راه جلوگیری های مناسب استفاده کنین یا هم همسرتون بیشتر دقت کنند تا قرص اورژانسی نخورین خیلی ضرر داره زیاد بخورید

میگن قرصاورژانسی اینقدر عوارض داره سالی ۲ بار فقط مجازی استفا ه کنی  خوب اگر استرس بارداری دار ...

خب قرص ال دی خیلی عوارض داره ما جلوگیری طبیعی داریم و امروز برای اولین بار قرص اورژانسی خوردم و مجبور شدم

خب قرص ال دی خیلی عوارض داره ما جلوگیری طبیعی داریم و امروز برای اولین بار قرص اورژانسی خوردم و مجبو ...

بآور کن عوارض قرص ال دی یا هرچیز دیگه ای کمتر از عوارض خوردن دوتا قرص اورژانس داخل یک روزه😑

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  
2706