2752
2734
عنوان

چجوری بعضیا تو سن بالا امیدوارن؟

124 بازدید | 10 پست

یکی از فامیلامون پارسال ۳۰ سالگیش فک کنم دندون پزشکی قبول شد ارشد یه رشته دیگه هم داش

من‌که بهش احسنت میگم حالا مامان بزرگ دخترعمم ورداشته میگه چه فایده مجرد مونده😐 پ من که فک میکنم پیشرفت بزرگی بوده

چقد دوس دارم جای اون بودم ولی همش فک میکنم دیره دیره از سنم گذشته

تجربه دوبار کنکور مجدد دارم رتبه هامم خوب بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زندگی جنبه های قشنگ و مهم دیگه ای بجز ازدواج داره

اونایی ک قدیمی و محدود فکر میکنن ، میگن زن تنها رسالتش اینه ک ازدواج کنه و بچه بیاره

ولی کسی ک امروزی فکر میکنه میگه یه زن ممکنه ازدواج نکنه ولی فرد مفیدی باشه ، یا از مجردیش لذت ببره

ازدواجِ خوب ،خوبه ولی همه چیز ازدواج نیس

2731

خخخخخ همه دستاوردهای یک ادموبخاطرمجردموندن زیرسوال میبرن واقعا مسخره است

سی بالا نیس 

فکرکردم الان میگی ۵۰یا۶۰

ادمهایی ک بزرگ فکرمیکنن اینجورین تالحظه مرگ برنامه ریزی دارندوبیکارنمیمونند

پسر عموی شوهرم ۳۴ بود پارسال دندون قبول شد چقدر همه ذوق کردن

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
زندگی جنبه های قشنگ و مهم دیگه ای بجز ازدواج داره اونایی ک قدیمی و محدود فکر میکنن ، میگن زن تنها ر ...

اره دقیقا 

خیلیها خودشون نمیخوان ازدواج کنن

والله ازدواج همیشه قشنگ نیست

من مجرد بودم از ۱۷ سالگی کار کردم دو تا خونه خریدم ماشین مدل بالا داشتم کلی طلا درآمد هیجکدوم اینا به چشم مامانم نمیومد میگفت این همه داری آخه وقتی مجردی فایده اینا چیه وارثت خواهر برادرات میشن واسه اونا داری جمع میکنی؟؟تا ۲۸ سالگی که ازدواج کردم روز عقدم خوشحالی شدید و عمیق و تو چشمای مادرم میدیدم چشاش برق میزد تو ابرا بود از خوشی

درخواست دوستی رد میکنم