2733
2734

از خانواده سمی از فامیل سمی از دوستان سمی از محیط کوچیک محدود ک همه سرها در ماتحت هستن از سنت های ک ریشه در جهل داره رها میشم میزنم ی شهر دیگ ودرمیام

دکترای پیوستس لنگ گرایش وپذیرش ارشد نمیشم جایگاه اجتماعیش خاصه کارش تضمینه درگیر کار خصوصی ک با پارتی بخوای بری یا ازمون استخدامی ک ی سال بخوان یا نخوان نمیشم یا اینک ازمونی ک محدود ب شهرستانم فقط بشه

خیلی از ادما بصورت خودکار برای ازدواج از دورم حذف میشن ادمایی با لول بهتر میان تو زندگیم ی تو دهنی بزرگ ب کسایی ک ی روز دلمو شکستن سریعترین راه برای تغییرات زندگیم بقیه رشته ها ازاد وپیام نورش عرضه میشه ولی این حتی ازادشم رتبه خاص میخواد وخیلی چیزای دیگ خودم برای خودم هویت میسازم ن پدر ن همسر زحمت خودم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینا همش حل میشه و مشکلات جدید میاد  تازه دغدغه ها واسه آینده شروع میشه

ولی جنس دغدغت پیشرفته ن حسرت ن پسرفت ن نگاه ب نابودشدن ارزوهات میگی خواستم وشد خودتو ب خودت ثابت میکنی و ی افتخار بزرگ ک تا ۵۰ سالگی بهش افتخار میکنی وبعد اون برای همه چی میجنگی کنار نمیای

2731
ولی جنس دغدغت پیشرفته ن حسرت ن پسرفت ن نگاه ب نابودشدن ارزوهات میگی خواستم وشد خودتو ب خودت ثابت میک ...

کاش به همین سادگی که تو میگی بود 

نمی دونم چند سالته 

ولی با شروع دانشگاه مشکلاتت هزار برابر میشه 

در مورد آینده هیچ وقت با اطمینان حرف نزن وقتی با مشکلی رو به رو بشی سریع خودت رو می بازی

بالاخره داره پیدا میشه رنگین کمون🌈🌈