2733
2734

🥲یه خبرای هست 

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من سرکار با یکی بحثم شده بود و از درون ناراحت بودم به دوستام تعریف کردم و یکم گریه کردم و سبک شدم ...

نه عزیزم مثل اینکه احساساتت انباشته شده یعنی خیلی یا به خودت سخت میگیرفتی چند وقت یا حالت خوب نبوده پیش میاد برای هر فرد شاید مدتی می‌شده گریه نکردی 

انشاالله به جای گریه خنده آن دست خودت نباشه😘

نه عزیزم مثل اینکه احساساتت انباشته شده یعنی خیلی یا به خودت سخت میگیرفتی چند وقت یا حالت خوب نبوده ...

ممنونم عزیزم

آره درسته ولی اینکه پیش اون بغضم ترکید شاید درست نبوده باشه ...

واقعن اینجوری بنظر میاد؟ پس ضایه شدم

به نظر كه نمياد . خيلي ضايع و تابلو بوده . دوستاتم براي خود شيريني ميرن بهش ميگن خانم فلاني از عشق تو داره ديوانه ميشه . پا پيش بزار خيلي به هم مياييد . همه ش در مورد تو حرف ميزنه . پياز داغشم زياد ميكنن . به تو هم ميگن ما اصلا پيشش حرف نميزنيم . دروغ ميگن . همين الآن دارن در مورد نفقه و مهريه ت تصميم ميگيرن .