2733
2734

تقریبا سه چهار روز پیش پسرم یدفعه تب کرد بردمش دکتر بهش دارو داد از اون موقع مثلا صبح شنگوله تا بعداظهر یدفعه تب میکنه شربت و شیاف میدم خوب میشه باز دوباره شبا تب و لرز میکنه موقعی ک تبش میخواد شروع شه اول گوش درد میگیره یعنی عفونته؟

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چندسالشه؟؟

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
چندسالشه؟؟

۳ سال و ۸ ماه

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤

پسر منم هر هفته سر یه روز مشخص بی دلیل تب میکرد بهش میگن تب دوره ای از یکسالگی داشت تا الان که 6 سالشه باید ببری فوق متخصص عفونی اطفال اگه تهرانی دکتر ناطقیان بد وقت میده ولی کارش خوبه االن تب کردنای پسرم خیلی کم شده خداروشکر 

اصفهانی نیستم ولی اصفهان زندگی میکنم. دور از خانواده ام