2733
2734
عنوان

همسرم پزشکه ولی برام زیاد خرج نمیکنه🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 3983 بازدید | 114 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

داداش منم طرحشو میگذرونه والا خرج خودسو به زور میده بابام کمکش میکنه.ایناوچی فکر میکنن.فکر میکنن دکت ...

افرین..دوست برادر منم دندونپزشکه تازه طرحش شده فکر کنم ۸تومن بهش میدن 

در انتظار مادر شدن... بالاخره مادر شدم.خداروشکر😍
مبگه طرحشو مبگذرونه ببچاره فدقش ۱۲ بهش بدن.مردم چقدر پررو هستن

دیگه انقدرم نیست

اگه اورژانس نباشه و کارانه ۳۰ میلیونی به اضافه بیس حقوق ۱۵ نگیره

بقیه جاها حداقل ۲۰ هستن

2731

پزشک طرحی که درامدی نداره مخصوصا اگه جزو سربازیش حساب بشه که الان داره حقوق سربازی میگیره 

علاوه بر اونم زیاد قشنگ تیست تو دوره عقد ادم از همسرش برا خرجای شخصیش پول بخواد مخصوصا اگه تا ثبل ازدواج تو روتینت نبوده 

بگیر ازش کوچیک میشم چیه وظیفشه

به نظرم این خانم بهتره الان به جای گفتن وظیفه اشه 

خودشم کار کنه و کمک خرج همسرش بشه تا اون بتون موفقیت های بیشتری کسب کنه

اینده بهتری منترشون باشه

مگه جنگه که بگه وظیفته

وزن فروردین  83 ،،،ولی شروع رژیم با وزن 80.900، در تاریخ ۱۴۰۲/06/25، وزن فعلی 71.300، هدف بعدی 70کیلو، هدف نهایی 67کیلو 
دیگه انقدرم نیست اگه اورژانس نباشه و کارانه ۳۰ میلیونی به اضافه بیس حقوق ۱۵ نگیره بقیه جاها حداقل ...

😐چی بگم ۳۰ تومن کجا میدن بگم داداشمم بره اونجا.

مگر اینکه مناطق خیلی خیلی محروم باشه که اونوقت یکم فرق داره 

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
عزیزم تا عقد کردین متوجه شدین احتیاج به لیزر و شیدینگ و رنگ مو و ... دارین؟ یکم درک کنید کارایی که ...

والا یدینگ و لیزر به کار پدر نمیاد وظیفه پدر نیست

ولی اگر درس و گواهینامه و... بگید حق باشماست

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته
افرین..دوست برادر منم دندونپزشکه تازه طرحش شده فکر کنم ۸تومن بهش میدن 

دقیفا.بعضیا مبگن ۳۰ میگیره والا اینجور نیست.داداش من ۱۲ بهش میدن.منطقه با منطقه فرق داره اما بازم ۳۰ تومن نیست ممکنه مثلا جاهایی ۱۵ هم بدن 

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
باشه فهمیدیم شوهرت پزشکه 😂

چیز عجیبی هم نبود که شما این رو پز دادن میدونید

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2706