2733
2734

نمیدونم اصلا این رشته رو دوست ندارم و به خاطر نزدیکی دانشگاه و اصرار خانواده و هزار تا دلیل مسخره افتادم توی این چاله که نه راه پس دارم نه راه پیش.اصلا هیچ انگیزه ای برای ادامه ندارم و تبدیل به یه آدمی شدم که هیچی واسش مهم نیست و یه بی تفاوتی پیدا کروم نسبت به همه چی ...هر روزش توی ایم یه سال گریه کردم و سر کلاس ها بعضی وقت ها گریم میگیره 

نمیتونم هم انصراف بدم چون یکی از رشته های فرهنگیانه ....

و پول جریمه رو ندارم و توان ادامه هم ندارم

خوشی زده زیر دلت

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️

خدا نگذره از خانواده ها ک نمیزارن علاقه مونو پیش ببریم

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چندسال مونده؟

چندسالته؟

در کنار درس یه مهارتی که دوست داری رو شروع کن و یاد بگیر تا یکم این سالای مونده واست قابل تحمل شه بعدش اگر خواستی دوباره ازمون بده

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

معلم میخوای بشی؟

من عاشقققق معلمی هستم

معلمم میشم تو آینده 

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(:درخواست دوستی ندید لدفا  با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هرچه خواهی کن!یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب از زمان اغثنی:)دوستان توجه کنید باردار نیستم،چون بیکار بودم نشستم تیکر زدم،مهم ترین دلیلشم دختر دوست بودنمه دختری هستم که زیاد از بچه پسر خوشم نمیاد و فقط دختر،دخترم ملیسای مامانش سه دخترای آیندم که جونمو براشون خواهم دادو معرفی میکنم:(ملیسا،ملسا،ماهسان)او بالا لاروما قوربان،او گوزل قیزلریمه قوربان،او جیران قیزلریمه قوربان اولسو آنالارو انشاالله. 

کاملا درکت میکنم. منم محیط مدرسه و رشته معلمی برام غیر قابل تحمل ترین رشته بود. با اینکه خیلی هم اطرافیان اصرار میکردن برم ولی نرفتم. چون مطمئن بودم برم بعد چند ماه پشیمون میشم و میدونستمم ک هزینه انصراف رو نمیتونم بدم و مجبورم بسوزم و بسازم. (هزینه انصراف از دانشگاه فرهنگیان ۵۵۰ میلیونه)

رشته ات را تغییر بده.  برای کنکور سال آینده شرکت کن. اگه مرحله اول قبول شدی بیا بیرون

عزیزم فرهنگیان مثل بقیه رشته ها نیست ک بشه بی هزینه اومد بیرون. چون تعهد دادی به دولت. و باید اون هزینه و خسارت پرداخت بشه