2752
2734
عنوان

بچم یعنی باتری خورده😭

245 بازدید | 19 پست

سلام اومدم خونه ی خالم بچمو سپردم به دخترخالم که 16سالشه رفتم سرویس بهداشتی

اومدم دیدم بچم تو اتاق دخترخالمه و دخترخالمم رفته واسه بچم آب بیاره 

دیدم یه ساعت دستشه اومدم از دستش گرفتم دیدم بازشده یه لحظه داخلشو دیدم توش باتری نیس اون دوروبر رو دیدم یهو دیدم یه باتری ریز گرد رو زمین افتاده فهمیدم واسه ساعته 

الان ترس افتاده به جونم که نکنه ساعت دوتاباتری داشته و بچم خورده 

بعدا دخترخالم گفت ساعت منه خودم بازش کردم باتریشو عوض کنم یادم رفته گذاشته بودم رومیز که بچه برداشته بود 

الان چیکارکنم دارم ازترس سکته میکنم آخه باتری خطرناکه 

عکسشو میزارم ببینید فقط یه جای خالی داره یعنی یه دونه باتری میخوره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یا خدا

بزار انشالاه که چیزی نیست

یه صلوات برای سلامتیش فرستادم

موفرفریم🥺❤️‍🩹قد بلندم😂❤️‍🩹چشم و ابرو مشکی🥲❤️‍🩹چشای منم سگ داشت ولی به مرور رفت توی اعصابم😔😂تازههههه گناه منم خوشگلیم بود خدا گناهام رو بخشید این شکلی شدم😔😂❤️ خیلیا میپرسه من ازدواج‌کردم؟دوستان من قبلا تا پای سفره عقد رفتم حتی عاقد هم اومد ولی خب دیگه عروس داماد اومدن مجبور شدم بلند شم🥴😂عاشق ژانر طنز و ماجراجویی😂🏃همیشه در همه جا دلقک بودم و هسدمممم😂😎روابط اجتماعیم بالاست و با همه دوستم😁❤️البته همیشه دوست های صمیمی و اکیپم برام با بقیه فرق داشتن و دارن🥲😂❤️‍🩹این کاربری که مال مادربزرگ دختر خالم بوده رو هم تاسیس کردم ولی تنهایی استفاده نمیکنم و به همه ی دوستام که کاربریشون ترکیده هم دادم استفاده کنن😂😑❤️‍🩹پس اگه تاپیک ها متفاوت بود تعجب نکنین☺️😆به اسم کاربریم گیر ندیننننن😑😚و اینکه کاربر جدید نیستم ۲ سال کاربر خاموش بودم یه سال کاربری زمرد” رو داشتم و ترکید و یه سال و نیم هم کاربری “شاد غمگین مهربون خفن”رو داشتم  و تقریبا از سال۹۸ توی نی نی سایت عضو بودم.#نی_نی_یار_تعلیق_نکنننن دیگه شماره نداریممممم😩🤐🤣دوستان من دوست ندارم کسی رو برونجونم و اگه اینجوری شد بهم بگین.انتقاد پذیر هم هستم به شرط اینکه مودبانه باشه و تویی که نظرت با من مخالفت میتونی ریپ بزنی ولی هم مودب باش و سعی نکن نظرتو بهم تحمیل کنی❤️و خیلی خوشحال میشم که توی تاپیک هایی که دارین منم تک کنین😁❤️و اینکه با هم دوست بشیم هم خوبهههههه😆❤️‍🩹دیگه حرفی ندارم و خوشحالم که در کنار شما مهربونا هسدممم🥲😂❤️‍🩹از دخترای با انرژی و دلقک های نی نی سایتم خیلی خوشم میاد چه خوب میشه دوست شیم😂❤️‍🩹