2733
2734

من با کسی که هستیم چند شب پیش داشتیم حرف می‌زدیم 

خیلی لحنش بد بود واقعا ناراحت شدم اما چیزی به روی خودم نیاوردم گفتم شاید خسته و ناراحته 

اما دیگه نتونستم برم سمتش پیام بدم یا زنگ بزنم چون یکم دلخور بودم 

حالا امروز زنگ زد خیلی معمولی باهاش حرف زدم و فقط گفتم لحنت ناراحتم کرد و کم توقعیم شد ازت من که کاری نکرده بودم باهام اونجوری حرف زدی از چیزی مگه ناراحت بودی

گفت نه فقط خسته بودم و عذرخواهی کرد 

اما خب کلا دیگه خیلی مثل همیشه با خنده و مهربون باهاش حرف نزدم معمولی تر صحبت کردم 

حالا سوالم اینه مثل قبل خودم بهش زنگ بزنم یا پیام بدم یا اینکه بازم صبر کنم مجدد خودش بیاد؟

من به دستان خدا خیره شده ام، معجزه خواهد کرد❤️☔

من بودم صبر میکردم اون بیاد تو رو نمیدونم

امضام خونده بشه🤌برای حاجت رواییتون عزیزان دلم خودم یه حاجت خیلی سختی داشتم به لطف خدا امام حسین و شهید نوید صفری حاجت روا شدم اینطوریه ک زیارت عاشورا رو به مدت40روز میخونی تقدیم میکنی به روح پاک شهید نوید صفری ک امام حسین رو واسطه ی حاجتتون قرار بدن و ایشون قسم خوردن ک یا حاجتتون رو میدن یا توی اون دنیا هواتونو دارن🙂اگه امضامو خوندی حتما بهم بگو و برای سلامتی و خوشبختی منم دعا کن اسمم بگین کاترین 🙂❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731