2752
2734

لطفا هرچی بلدین بگین، چیزای کوچیک، میخام دوباره خودمو پیدا کنم چجوری از زندگیم لذت ببرم و خوشحال باشم؟ چجوری کارای مفید انجام بدم؟ خیلی درگیر اورتینکم (نشخوارفکری) و اینکه مثلا از صبح هیچ کار مفیدی انجام ندادم و فقط زل زدم به کتابام. خیلی به چیزای بی اهمیت، اهمیت میدم، بعضی آدما زیادی برام مهمن و کلا همش درگیر فکرم و نمیتونم تمرکز کنم. از دوشنبه هم امتحانای نهاییم شروع میشه...

خواهرانه و دوستانه کمکم کنید:)

به هرحال، آنچه مرا نجات می‌دهد خودِ من است . . !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به گل و گیاه علاقه نداری؟

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
مهاجرت تمام

اول اینکه خب الان هنوز دبیرستانم و امکانشو ندارم.. بعدشم مشکل من اورتینک درمورد روابطم با ادماست با مهاجرت قرار نیست طرز فکرم که عوض بشه
من دنبال اینم ک خودمو ذهنمو تغییر بدم و همه چی رو درست کنم نه اینکه از چیزی فرار کنم

مثل من شو 😂🤲

چجوری هستییی و چجوری میتونم مثلت بشممم؟😂😭

ولی خب جدا از شوخی دلم نمیخواد کاملا شبیه کسی بشم و از خودم دور شمم ولی دلم میخواد خودمو اصلاح کنم چون اینجوری قطعا خودمو زندگیم ب فنا میریم

هیچ جوره نمیشه🤞

هیچ چی نشد نداره خب... و اینکه قبلا یه مدت تونستم بهتر بشم و حالم خوب بود اما الان دوباره برگشتم به روال سابق؛

عزیزم اینجا واقعا راهکار به درد بخوری نمیدن. منم تقریبا به این مسکل دچارم. نهایتا میگن فکر نکن بیخیال باش ارزش قائل نشو برای هر مساله ای

اینارو خودمون بهتر از اونایی که میگن بلدیم. مهم بحث اجرا کردنشه وگرنه حرف زدن که ساده س

من فکر میکنم راه حل چندانی برای حلش نیست. تو طول روز بینهایت کار دارم. هم شاغلم هم کارهای خونه اما درکنار همه اینا دائم مغزم داره خودآزاری میکنه