2752
2734

بخدا خسته شدم بس که بهش فکر کردم و ذهنمو درگیر کردم خونوادش هیچ احترامی به من نمیزارن خصوصا ابجی بزرگش که مجرده (یه سلیطه به تمام معنا و حسود ) مناهلاش خوبن میری خونشون احترامت دارن ولی خونه مادرش انگار یکساله دیدنت وقتی میری نه غذایی درست میکنن نه هیچی نه احترامی نه چایی من نخورده نیستم اینا احترامه 

ولی وقتی جاریم میاد یا میدونن میخواد بیاد همه جا تر و تمیز میکنن احترام میزارن غذا درست میکنن خصوصا همون بزرگه که گفتم سلیطه اس ولی من برم انگار نه انگار تازه اولشم هست عقدم 

نمیدونم اون چجوره که برا اون بهترن البته از شوهرم حساب میبرن و شوهره هم مثه مرگ از زنش می‌ترسه 

خسته شدم بارها به طلاق فکر کردم موندم چه کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه شوهرت خوبه چیکار به خانوادش داری؟

باهرکسی مثل خودش رفتار کن.محلت ندادن محلشون نده.

من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  ..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
آخه نمیشه یه عمر زندگیه بعدم تو عروسیا تو مهمونیا سمت اونا پیش کی برم همش تنهام و اینکه شوهرم دوست د ...

چرا نشه

من مادرشوهرم دوران عقد خیلی بهم بی احترامی میکرد..هی میگفتم من خوب باشم اونم خوب میشه هر روز بدتر میشد که بهتر نمیشد..یروز تیر خلاصو زد بشدت بدم اومد از رفتارش دیگه..یهفته ده روز خونشون نرفتم منی که یروز در میون بعد از ظهرا میرفتم بهش سر بزنم

شوهرم خودشو کشت با تهدید با منت هر کاری کرد گفتم نکه نه..نمیام..گفتم باید بری باهاش حرف بزنی بهش بگی کاری با من نداشته باشه..رفته بود باهاش حرف زده بود اونم گفته بود نه من کاریش ندارم که فقط میخواستم امتحانش کنم!رفت و آمدمو خیلی کم کردم..الانم بعد عروسی شاید ده روز دوهفته یبار با شوهرم برم یسر بزنیم یکی دوساعت برگردیم

اصلا تنها نمیرم دیگه..مجلسی هم دعوت شم از خدامه تنها بشینم..شما تنها بشینی خودش جلو طایفه ش خار میشه..من اوایل خیلی پرروش کرده بودم ولی الان حد و حدودشو میدونه با اینکه در باطن دشمنیم ولی جلوی طایفه ش مجبوره حفظ ظاهر کنه