2752
2734

بچه من عاشق ارایش کردنم همیشه برا دل خودم ارایش میکنم حتی خونه تنهاام 

اونم ی ارایش ساده ضد افتاب رنگی /خط چشم/ریمل/رژ یکم هم ابروهامو صاف میکنم !

وقتی شوهرم خونس میگه چیه انقدر از اینا میمالی به خودت نزن 

منم گفتم حتما بدش میاد ارایش نکردم ،بیرون رفتنی ارایش میکردم ،،، برگشته میگه چرا پیش من اینجور ارایش نمیکنی بیرون رفتنی انقدر  ارایش میکنی 

خلاصه پیش اونم در حد بیرون رفتن ارایش کردم باز میگه کجا میخوای بری انقدر ارایش کردی تو خونه ارایش نکن 😑 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حالا عزیزم فعلا به مدت ارایش نکن ببین چی میگه😅

اخه من عادت دارم سوپرمارکتم برم باید ارایش کنم ،،، خلاصه اگه تو خونه ارایش نکنم فکر میکنه بیرون چ خبره 

اصلا من دوست دارم خیلی تغییر میکنم 

اخه من عادت دارم سوپرمارکتم برم باید ارایش کنم ،،، خلاصه اگه تو خونه ارایش نکنم فکر میکنه بیرون چ خب ...

یعنی برا سوپرم اینقد غلیظ ارایش میکنی ک تغییر کنی؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه غلیظ نه من ی خط چشم هم میکشم تغییر میکنم  اینجور نیستم واسیتم دوساعت رژگونه و سایه و.... ای ...

حالا عزیزم نگفتم ک برا همیشه کنار بزار یه هفته نزن ک بدونه تو برا دلت ارایش میکنی و نظر اون برات محترمه باور کن باز خودش میگه چرا ارایش نمیکنی😅

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه غلیظ نه من ی خط چشم هم میکشم تغییر میکنم  اینجور نیستم واسیتم دوساعت رژگونه و سایه و.... ای ...

منم مث توام دیگه بعد سالها شوهرم عادت کرد 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

به نظرم اشتباه ترین کار اینه همیشه آرایش کنی 

من خودم گاهی آرایش میکنم بعد میگن وای چه نازشدی خوشگل شدی 

خوب همیشه آرایش کنی دیگه تنوع نداری برای شوهرت وبه چشمش نمیای

علاوه براون آرایش زیاد هم پوست رو خراب وپیر می‌کنه 

بعدم زیاد آرایش کنی میگن اعتماد به نفس نداره یا خودش رو دوست نداره