2752
2734

پارسال برای اربعین قرار بود خانوادم برن کربلا قرارم نبود من برم منم به کسی چیزی نمیگفتم 

ولی دلم خیلی تنگ شده بود خیلی 

گاهی میرفتم زیر اسمون التماسش میکردم که تروخدا بطلب اقا

به دلم افتاد که برم دنبال پاسپرت و این چیزا پاسپرت زیارتی درست کردم ادرس دادم جالب اینه پاسپرت من زود تر از اعضای خانوادم اومد ولی هنوزم قرار نبود من برم دم اخری که داشتن وسایلشون را میزاشتن توی ماشین بابام صدام کرد گفت بلند شو بریم. 

مثل اینکه اقا واقعا منا طلبیده بود. تا خود اونجا اشک هام میامد چون من ارادت خاصی به اقا امام حسین دارم 

خلاصه رفتیم باورتون میشه ما و هم سفرای ما همشون همون سال حاجت گرفتن

الانم من دلم لک زده اربعین بشه فقط برم کربلا یه گوشه ای از حرم چادرم بکشم روی صورتم فقط گریه کنم همین وبس 

اگه رفتی میشه برای منم دعا کنی🥲

میترسم از امیدِ کوچکی که بمیرد و خفه شود🌱🌙 او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف، مردی بود اصیل میان انبوهی از مردان مصنوعی...

وای منم پارسال رفتم یکسال دعا کرده بودم که بتونم برم از شش ماه قبلش رو مخ شوهرم کار کرده بودم میگفت تنها نه اگه خواهرت و شوهرش میرن باهاشون برو . اونا هم اصلا معلوم نبود 

مامان و بابام میگفتن چکاریه بعد اربعین با کاروان بریم اما من دلم پیاده روی اربعین میخواست 

خودم رفتم گذرنامم گرفتم گفتم یه فرجی میشه اماخواهرم و شوهرش همچنان تصمیم قطعی نداشتن . هفته آخر یهو اوکی شدن رفتن دنبال گذرنامه مامان بابامم گفتن پس ما هم میایم 

خلاصه دقیقا هفته آخر جور شد و روز اربعین کربلا بودیم خداروشکر

بهترین سفر زندگیم بود 😭 چقدر دلم میخواد بازم برم 💔🖤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731