2752
2734
عنوان

استادم که عاشقشم بچه داره!

253 بازدید | 15 پست

گفته بود مجردم....به خودم نگفته بود تو کلاس گفته بود ولی الان که درسم تموم شده یه مدته داریم حرف می زنیم درباره یه کاری ازم کمک خواسته بود و قرار بود اونم به من کمک کنه.... من از ترم اول عاشقش بودم اون نمی دونست و نمی دونه....دیشب یه کم صمیمی شد باهام گفت باید فردا پسرمو ببرم باشگاه پرسیدم چند سالشه گفت ۴ دیگه چیز اضافی نپرسیدم که چند تا بچه داری.... اما می دونم که همسر نداره و با مادرش زندگی میکنن.....من ۲۴ سالمه اون ۴۰ چی کار کنم؟ خیلی دوستش دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

فک کنم تو همونی بودی عکس چت گذاشتی بعد ایدیش هم مونده بوپ

امضام خونده بشه🤌برای حاجت رواییتون عزیزان دلم خودم یه حاجت خیلی سختی داشتم به لطف خدا امام حسین و شهید نوید صفری حاجت روا شدم اینطوریه ک زیارت عاشورا رو به مدت40روز میخونی تقدیم میکنی به روح پاک شهید نوید صفری ک امام حسین رو واسطه ی حاجتتون قرار بدن و ایشون قسم خوردن ک یا حاجتتون رو میدن یا توی اون دنیا هواتونو دارن🙂اگه امضامو خوندی حتما بهم بگو و برای سلامتی و خوشبختی منم دعا کن اسمم بگین کاترین 🙂❤
مگه کسی خیانت کرده؟

نه ولی اینطور عشق و عاشقیا......

اصلا ولش کن 

ببین به نظرم فراموشش کن 

اون ی مرد بالغ 

ی زندگی هم تجربه کرد

ولی تو خیلی کم سن و سال و بی تجربه ای ممکنه خیلی آسیب ها ببینی و حتی پشیمون بشی چونکه هنوز خیلی فرصت داری و می‌تونی انتخاب های بهتری داشته باشی

و اینکه مهم تر از همه ی بچه این وسط شاید دوسش نداشته باشی یا اون دوستت نداشته باشه و اصلا پشیمون بشی چرا باید بچه کس دیگه رو بزرگ کنی 

ببین تو جوونی شاید بخوای تو زندگی یکم بچگانه و عاشقانه تر رفتار کنی ولی چون اون خیلی بالغ تر و یکبار هم این مراحل رو با یکی دیگه گذرونده از تو بخواد یکم بالغانه تر رفتار کنی 

2706