2733
2734

هرروز پیگیرن بعد الان زنگ زده فامیلشون که چقدر سوال میپرسین وقتی میگیم پسر خوش اخلاقیه مهم اخلاقشه دیگه تازه پسره خبر نداره اصلا اول شما قبول کنیم بعد ما اونو راضی کنیم چقدرررر دروغ گوووووو خحالت نمیکشن 

روز اول میگفتن اونا خودشون ستاره رو میخوان 

تازه سه روز پیش زنگ زدن گفتن هرروز میان خونمون اون فامیل مشترک میادم هیچی نمیگه ها منتظره ما بحثو باز کنیم خواهش کنیم که اره دیگه جور کن برامون

خدا شاهد هیچ‌کدوم از سوالامو هم‌جواب نمیدن اسمشم حتی نمیگن میگه اینو داره اونو داره میگم مال خودشه یا ارث و‌ میراث یا بعدا قراره بدن بهش میگه وای چه سوالایی من اینا رو نمیتونم بپرسم میگم‌چند سالشه مگه مهمهه میگم سالمه همین کافیه 

حالمو بهم زدن انگار من موندم رو دست خانوادم 

از حرصم گفتم اره صبر کنین خبر میدم بزار بمونن تو کف

معرف هم‌از فامیلای شوهر عممه عمم هم همش میگه تو‌ پدر مادر نداری میخواستم سرو سامون بگیری چقدر سختگیری حالا اصلا شاید پسره قبول نکرد 

خیلی ناراحت شدم از حرفش 

من نه سنم خیلیه ۲۳ سالمه نه محتاجم خودم معلم رسمی هستم ارشد میخونم دوتا لیسانس گرفتم شاگرد دارم تو کار خودم مطرح و موفق هستم 

سوال خاصی هم نپرسیدم راجب خونه و ماشینی که میگفتن گفتم چیه و کجاست و اسم و سنشو پرسیدم 

حرفش یادم نمیره خیلی حالمو بد کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
همین که معرف از فامیل های شوهر عمته یعنی کنسل!🥲😂 بعد تو چطوری با ۲۳ سال سن دوتا لیسانس داری!؟

رتبه ۳۰۰ کنکور بودم ۲ تا رشته خوندم البته یکی پیام نور یکی فرهنگیان

بگو هر وقت خود آقا اومد خواستگاری کرد جواب میدم. دنیا برعکس شده مگه؟ 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
همین که معرف از فامیل های شوهر عمته یعنی کنسل!🥲😂 بعد تو چطوری با ۲۳ سال سن دوتا لیسانس داری!؟

داداش منم ۲۲ سالشه امسال میشه ۲۳ . دوتا لیسانس دارن 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟

خونه پدر  اینقدر هام بد نیسااااا.

یه بی توجهی و بی احترامی خوشگل ب این واسطه بکن و تموم

#ایرانی_متعصب_وطن_پرستپیش از تینا ترکمان ۴ ایرانی از دپارتمان ریاضیمحضهاروارد دکترا گرفته بودن. فرشید جمشیدیان (۱۹۸۰)، پیروز وکیلی (۱۹۸۸)، مریم میرزاخانی (۲۰۰۴)، علی اکبر دائمی (۲۰۱۴). دیروز یک اسم به این لیست اضافه شد: تینا ترکمان با موفقیت از تز خود با راهنمایی کورتیس مکمالن، برنده مدال فیلدز، دفاع کرد.شاید لازم به گفتن نباشه: چنین دستاوردی بسیار دشواره (به طور خاص دپارتمان ریاضی محض ۴-۵ دانشگاه رده اول)، حداقل سختی اش قابل مقایسه اس با برنده شدن مدال المپیکلاله حق وردی فیزیکدان ایرانی و برندهٔ جایزه اروین شرودینگر است.چه لاله هایی که بیرون از وطن شکفتن 😍میخواستم  کسیو جزمن نبینی..وکسی جز من توجهتو جلب نکنه...و جواب کسیو زودتر از من ندی..وهمه  همه ی حواست به من باشه...من میخواستم تو حتی اگه باهمه خوبی هم بامن خوبتر باشی...اگه همه دوسِت دارنم بدونن که تو منو دوست داری...خوب آدمی به هرچیزی که زیادی چنگ بزنه باخته...و تو بزرگترین باختِ من بودی...من بودم که سقوط کردم                                                 "میخواهم بدانی که تمام نشده ای!" از ذهنم نرفته‌ای و هنوز در قلبم ادامه داری تو حتی همین حالا که نیستی هم از صبح تا شب در کارهای روزمره‌یِ من خلاصه شده ای و رویایِ "اینجا❤ 

ردش کن بره 

ازدواج اینجوری بهیچ دردی نمیخوره 

خدا رو شکر خودت تحصیلکرده و شاغل و موفقی 

هنوزم کلی وقت داری 

صبر کن یه آدم درست حسابی بیاد 

معلما خاطرخواه زیاد دارن ، از خداشم باشه 

2706