2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میسوزه؟گل مژه

مگه رو چشم زگیل درمیاد؟

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
2731
گل مژه میگن زود خوب میشه این یک هفتس اینجوریه

نه بابا طول میکشه

سرمه بزن قدیمیا میگفتن اینطوری گل مژه خوب میشه🤣🤦‍♀️

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
نه نمیسوزه  ولی قرمز شده اره انگار روی چشم هم زگیل میزنه

نگران نباش هیچی نیست

دختر مگه مژه رو با موچین میکنن اخه اینکارو کردی حتما اینطور شده

نگران نباش هیچی نیست دختر مگه مژه رو با موچین میکنن اخه اینکارو کردی حتما اینطور شده

نه بابا اینجوری شده بود بعد دیدم چندتا مژه از توش در اومده گفتم شاید بخاطر اوناس از دیروز کندمشون گفتم شاید بهتر بشه 

نه بابا اینجوری شده بود بعد دیدم چندتا مژه از توش در اومده گفتم شاید بخاطر اوناس از دیروز کندمشون گف ...

دیگ زیاد دستکاری نکن