2733
2734
عنوان

چهره اصیل ایرانی

999 بازدید | 57 پست

اون روز دوستام داشتن میگفتن فلانی چهره اصیل ایرانی و قشنگی داره

یعنی چی؟مگه ما ایرانی نیستیم😄

برام سوال شد.مثلا چطور چهره ای ایرانی اصیله؟

معمولا چم و ابروی مشکی و موهای موج دار و بینی نسبتا بزرگ و لبهای کوچولو میشه گفت ایرانی اصیل یه زمانی آلمان ها عاشق بینی های ایرانی ها بودن و زیبا می‌دونستن بینی ایرانی ها رو! با اینکه بزرگ بوده ولی خب من خودم چهره هدیه تهرانی و گلشیفته فرهانی رو اصیل میدونم که بینی هاشونم قشنگه و به فرم صورتشون میاد! 

سیاسفیده آره همینِشِ که قشنگه🤍🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در واقع چهره ی اصیل ایرانی که بیشتر گذشتگان داشتن مثلا بینی قوز دار ابرو های تقریبا کشیده و چشم و اب ...

چقدرجالب.اهان متوجه شدم. اتفاقا منم دوست دارم بینی اینطوری و چشم وابرو مشکی قشنگه

2731
معمولا چم و ابروی مشکی و موهای موج دار و بینی نسبتا بزرگ و لبهای کوچولو میشه گفت ایرانی اصیل یه زمان ...

خیلییی خوشم میاد چه جالب پس اینطوریه

اتفاقا بینی های اینطوری خوشم میاد

چهره مردان و زنان شرقی دقیقا عین چهره دوست صمیمی منه

یه دختر با قد متوسط ظریف موهای بلند مشکیه موج دار چشمای درشت مشکی و ابروهای پر و بینی و لب نازک و کوچیک

و همیشه هم چایی به دسته لباسای سنتی میپوشه

در حالیکه من دقیقا برعکس همه اینام متاسفانه

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈