2752
2734
عنوان

بیاین نظرتونو بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 125 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اخه عاسقشم خیلی خواستم قیدشو بزنم نشدهه

ببین عزیزم اینی که شما میگید عشق نیست وابستگیه....برا خودت ارزش قائل شو به خودت احترام بزار و خودتو لایق کسی بدون که وقتی بهت قول ازدواج داده فقط و فقط تو براش مهم باشی و باقی هیج ....این مرتیکه الان با چند تای دیگه هست پس شما براش فاقد اهمیتی ..ازدواج با همچین آدمی تباهی محضه

هزار بار بلاکش کردم اما نتونستم من بدبخت هستم ک

بد بخت هم برات زیاده ...با علم اینکه میدونی چه آدمی سمی اومده تو زندگیت باز داری خودتو تحقیر میکنی یعنی از بد بها هم پایین تری ...

مهمه کامنتا رو بخون منه بدبخت عاشقشم نمیتونم قیدشو بزنم

اگ نتونی قید این آدمی ک بهت داره دقیقا میگ ک مجبتش ۲ تا میشه ب یکی دیگ عشقم عزیزم میکنه ب یکی دیگ هم محبت میکننه نمیتونی دست بکشی بعدا باید خیلی عذاب بکشی

اول زندگی ب جای اینکه عشق و عاشقی داشته باشین همش بحث دارین ک چرا با فلانی حرف زدی چرا با فلانی پیام بازی کردی چرا خیانت کردی اونم میگ منکه از همون اول با بقیه بودم ت هم می‌دونستی پس الانم یا برو یا بمون و بسوز و بساز

ب فکر خودت باش اذیت شدن ۲ ۳ روزه یا ۲ ۳ ماهه ک قیدشو بزنی چون لایقت نیست و داره ازت سو استفاده میکنه بهتر از ی عمر پشیمونیه 

ی عمر عذاب سخت تره

دنبال کسی باش بخاطر کسی از خودگذشتگی کن ک برات جون بده و ب جز ت با کس دیگ ای حرف نزنه ب جز ت ب کس دیگ ای محبت نکنه

همه این حرفها ک زدم ب خاطر خودته وگرنه بازم تصمیم گیرنده تویی

جان منی❤️
2706