2733
2734
عنوان

دیگه نمیخوام درس بخونم:)

323 بازدید | 28 پست

خدایا من دارم داخل سختیا کم میارم خب؟ دیگه نمیتونم ...

من دیگه نمیخوام درس بخونم

از هر کتاب دو سه درس مونده 

اما توان ادامه دادن ندارم

نه دیگه میتونم برم کتابخونه و نه داخل خونه درس بخونم

حالم خیلی بده...دارم کتابامو جمع میکنم

ای کاش میشد ،ای کاش نتیجه میداد 💔

پرنده ای که مقصدش پرواز است،از ویرانی لانه اش نمی هراسد:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اخرشه دیگه الان وقت جا زدن نیست 

به خودت بیا

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن

برا نهایی؟

دمت گرم که تا حالا خوندی❤️از این به بعدم میتونی یه روز استراحت کن بعدش هر کاری دوست داری بکن

لایک نکنید،، راجب کنکور انسانی و انتخاب رشته فرهنگیان و.. سوالی بود در خدمتم🤍✨.... سیل اومد هر چی رویا جمع کردم با خودش برد؛ 🙃✨
برا نهایی؟ دمت گرم که تا حالا خوندی❤️از این به بعدم میتونی یه روز استراحت کن بعدش هر کاری دوست داری ...

ببین میتونی این همه تلاشی که کردی رو نصفه رها کنی

لایک نکنید،، راجب کنکور انسانی و انتخاب رشته فرهنگیان و.. سوالی بود در خدمتم🤍✨.... سیل اومد هر چی رویا جمع کردم با خودش برد؛ 🙃✨

کنکور ؟

بخون بابا، خوندن موقته لذت موفقیت همیشگی

هشت سین 🌺 یک نفر نیست تو را قسمت من گرداند ؟ کار خیر است اگر این شهر مسلمان دارد 🌺 کی بشه که بگم شد 💜 یعنی میشه که بشه ؟ 💜 استرس گرفتم از نشدن دوصد استرس گرفتم از شدن 💜 ششمین سال انتظار 💜 من منتظر تو، تو منتظر چی ؟ بیا دیگه خب 💜 در آستانه چهل سالگی، باز هم انتظار بهتر از اتمام 💜 فلانی جانم، من بدون تو میتونم زندگی کنم، بخندم، شاد باشم، انرژی ببخشم، اما اگر تو باشی، همه اینها رو راحت تر انجام میدم ، همین 💜 ما حسرت دلتنگی و تنهایی عشقیم، یعقوب پسر دید زلیخا که جوان شد 💜 💜 آیا هنوز آمدنت را بها کم است💜 
اونقدرا هم مهم نیست. راه واسه موفق شدن خیلی زیاده حتی بهتر از کنکور عزیزم

دیگه به موفق شدن فکر نمیکنم

از تابستون دهم میخوندم

علاقه تون رو رصد کنید تا موفق بشید  درس علاقه ی همه ی مردم نیست  

اینکه صبح ساعت ۴ بلند میشدم و شب ساعت ۱۲ میخوابیدم فقط بخاطر علاقه بود 

اخرشه دیگه الان وقت جا زدن نیست  به خودت بیا

خیلی حالم بده، شرایطم هر روز سخت تر میشه 

چشمام از گریه دیگه باز نمیشن:)

عزیزم کم نیار به روزهای روشن فکر کن منم مثل تو بودم ولی تلاش رو ادامه دادم

من درس خوندن رو واقعا دوست دارم، مقابل همه چیز ایستادم

اما هر روز اهرم فشار بیشتر میشه

حس میکنم دیگه توان بلند شدن ندارم

2706