2733
2734

۸ ماهه عقد کردیم. اول گفتن خونه داره و ماشین داره اما الان نه خونه داره و نه ماشین. ماشین مامانش چند ماهی زیر پاش بوده الان دیگه اونم رفته بهشون تحویل داده. یه ماشین محل کارشون زیرپاشه که اونقد بدرد نخوره روت نمیشه جلوس کسی سوارش بشی و حاضری پیاده بری اما سوار این ماشین نشی. بازم چیزی نگفتم و بهش گفتم در عقب ماشینو درست کن چون آدم میخواد وسیله بزاره اذیت میشه. بهم میگه تو چیکار به این کارا داری. 

الانم بعد از ۸ ماه نه خودش و نه خونوادش نه صحبت میکنن و مشورت میکنن که میخوام چیکار کنیم بابت خونه و عروسی و...

بخدا خسته ام روم نمیشه جواب فامیل که به درک روم نمیشه جواب مادرمو بدم. خونوادم هر دفعه میپرسن نمیدونم چی جواب بدم

شما باشین چیکار میکنین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
تقصیر خود خانوادتون هست  یعنی شما از ایشون مدرکی دال بر مالکیت خودرو یا خونه و .. ازش نخواستین ...

نه هیچی اره قبول دارم تقصیر خودمونه

شهر کوچیکیم و معمولا کسی در این حد دروغ نمیگه 

باید قبل عقد به صودت واضح بزرگترا میشتن و سر این مسائل تاریخ عقد و عروسی و خونه و اینا صحبت میکردن .مینوشتن و امضا میکردین. مگه الکیه.

الان هم همین کار رو بکنید

الحمدلله علی کل حال

همسر منم دوران نامزدی میگفت ماشین داره. نگو ماشین مال خواهرش بود. بعد از ازدواج من ماشین خودمو اوردم. بهم گفت خونه داره. بعد از ازدواج فهمیدم خونش مسکن مهریه. کاملا درکتون میکنم.

همسر منم دوران نامزدی میگفت ماشین داره. نگو ماشین مال خواهرش بود. بعد از ازدواج من ماشین خودمو اوردم ...

جلوی خواهر برادرام اینا رو گفتن اما الان هیچی نیست

دارم از خجالت آب میشم بخدا 

2706