2733
2734

شوهرم مرد خوبیه از لحاظ اخلاقی، دست و دل بازه،شکاک نیست،دست بزن نداره.چندبار با زنای دیگه بوده)پیام،زنگ و حتی رابطه جنسی(اعتیادم داره ولی توی خونه نه.ایندفعه تصمیم گرفتم جدا بشم ولی بخاطر بچه هام میخوام یه فرصت بدم.خیلی پشیمونه و میگه امکان نداره طلاق بدم.براش شرط گذاشتم با دادن حق طلاق،تعهد نامه محضری،ترک اعتیاد و اینکه یه چیزی به نامم بزنه بمونم.به نظرتون اصلاح میشه یا باز تکرار میکنه.خودتون یا اطرافیانتون تجربه ای داشتید که طرف دیگه آدم بشه از لحاظ خیانت یا برای همیشه اعتیادش و ترک کنه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرد خوبیه؟!بازنای دیگ بوده؟!

چرا جملاتت هیچکدوم باهم سنخیت نداره

مرد خوب هیچوقت خیانت نمیکنه تا ب حال هم متاسفانه ندیدم کسی ک خیانت کنه ترک کنه این کارشو

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
2731
شاید چون اینقد آدمای بد و زندگی های بد دیدم فکر میکنم این خوبه

عزیزم نمیخوام ناامیدت کنم ولی هیچی بدتراز خیانت و اعتیاد نیس

برای زندگیت تلاش کن انشاالله تغییر کنه ولی خودتو گول نزن❤

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
نه جونم ذات آدما عوض شدنی نیس

یعنی چی ذات هیچ کس بد نیس همه انسانیم همه را هم خدا آفریده همه هم از سرشت خداوندیم کارای ما ربطی به ذات و سرشت ما نداره 

همه میتونن تغییر کنن اگه بخوان هر کی رفت راه غلط میتونه برگرد به شرط اینکه خودش بخواد توبه نصوح را نشنیدید یا توبه زن بدکاره یهودی و....هزاران نفر دیگه