2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستم  رفته بود  بعدش میگفتن با زایمان هیچ فرقی نداره انقد که درد داشت. چند روز هم واقعا ...

وای چ سخت کجا رفته بود؟چقدر بهش دادن؟؟ کجا رفت ک اهدا کرد مطمن بودهمیشه بپرسی

2731

درد داره عزیزم آره 

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
وای چ سخت کجا رفته بود؟چقدر بهش دادن؟؟ کجا رفت ک اهدا کرد مطمن بودهمیشه بپرسی

ی کلینیک مخصوص همین ناباروری اینا 

اون موقع حدود ۱۰ تومان دادن بهش فکر کنم پارسال.

از یک ماه قبل باید کلی امپول بزنی دارو بخوری و... البته پولشو خودشون میدن.

ولی ارزش نداره به نظرم مگه این که دیگه خیلی خیلی خیلی مجبور باشی.

درد ک نداره بی هوشی درحد یه ریع بعد ک بهوش میای هیچی حس نمیکنی فقط یکم لکه بینی 

ولی درکل ارزششو نداره یکماه امپول دورنافی وعضلانی وقرص بخوری بعدم عوارض داره دیگه این همه داروی هورمونی مگه میشه عوارض نداشته باشه فقط شانس بیاری شکمت اب نیاره

شما انجام دادی؟عوارض هم دازه بچه عا میگن

نه من انجام ندادم

چون هورمون تزریق میشه از لحاظ هورمونی ممکنه بدن بهم بریزه عزیزم و ممکنه باعث کیست تخمدان و بهم ریختن سیکلتون بشه

تخمک کشی هم اگ با بیهوشی باشه درد نداره ، ک معمولا با بیهوشیه گلم

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐