2733
2734

تاپیک زدم که من راجب نمره میانترم با استاد صحبت میکردم و ایشون گفتن پیام بدید بهم 

منم تو ایتا نوشتم سلام استاد فلانیم

بعد دیدم نوشت فلانی من میخوام برا چهار سال دیگه نمایندگی شرکت کنم شمارتو بده سین زدم جواب ندادم نمیدونستم چطور بگم شماره نمیدم در صورتی که واقعااا میگفتم منظوری نداره و باور کردم ولی نمی‌دونستم چطور بگم شماره نمیدم 

دیدم شبش پیام داد فلانی حالا که سین میکنی و جواب نمیدی از همه بچها میانتر میگیرم

منم نوشتم سلام استاد وقتتون بخیر انشالله هر موقع نوشتید حتما با خانواده و شوهرم براتون تبلیغ میکنیم 

نوشت به جان بچم شوخی کردم باهات و یه نمیدونم چی دقیق یادم نمیاد جملشو و خواستم بهت بگم برا امتحان خودت رو آماده کن 

منم نوشتم موفق باشید من نمیتونم تو امتحان میانترم شرکت کنم حالا که میخواین امتحان بگیرین دیگه اشکال نداره من برا ترم میخونم از ۲۰ نمره نمره بگیرم توکل بخدا.

دیدم نوشت یا خدا و تمامم منم راستش تو ذهنم فکر نمیکردم چه نیتی داره چون سر کلاس هم خیلیییی شوخی میکنه با بچها فک کردم چون شوخ طبعه اینجوری گفته

دیروز هم امتحان میانترمش بود و من تونستم شرکت کنم و مث بقیه روزا بودم باهاش 

تا اینکه امروز تو ذهنم اومد که راستی چی نوشته بود یادم رفته بود 

رفتم بخونمش دوباره دیدم پیاماش رو پاک کرده و اونجامطمئن شدم که بقیه درست میگفتن آخه راجبش تاپیک زدم و میخواستم بپرسم چطور بگم شماره نمیدم که بد نباشه همه گفتن منظور داره گفتم نه بابا اینجوریا نیست

نمی‌دونم چرا یه سری ها چه خانم چه آقا یکی بهشون حتی سلام هم می‌کنه میگیرن به خودشون میگن حتما این منو دوست داره بزار باهاش دوست بشم مثل اون آقا بابا طرف رو چرا به غلط کردن میندازن 

عزیزدلم میشه لطفاً این پیج رو فالو کنی @Caketoonn  به حمایت های شما دوستای گلم نیاز دارم 🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمی‌دونم چرا یه سری ها چه خانم چه آقا یکی بهشون حتی سلام هم می‌کنه میگیرن به خودشون میگن حتما این من ...

خب میتونن سلام نکنن چه لزومی داره استاد متاهل از دختر خانم متاهل جوون شمارع بگیره و در مورد چهار سال  دیگه اش حرف بزنه

2731
دیدی من بهت گفتم گفتی من متاهلمو و اونم هم سن بابامه

اا تو بودی تو تاپیک😄

خیلیییی  عوضیه واقعا باورم نمیشهه مردک کثیف 

من میگفتم این نیت بدی نداشته واقعا تو ذهنم نمیگنجید با اینکه میدونم متاهلم نظر سوئ داشته باشه

خب میتونن سلام نکنن چه لزومی داره استاد متاهل از دختر خانم متاهل جوون شمارع بگیره و در مورد چهار سال ...

خب شما متوجه منظورم نیستی میگم این بنده خدا یه سوال داشته اون آقا هم فکر کرده داره بهش چراغ سبز میده و گرفته به خودش 

عزیزدلم میشه لطفاً این پیج رو فالو کنی @Caketoonn  به حمایت های شما دوستای گلم نیاز دارم 🥲
اا تو بودی تو تاپیک😄 خیلیییی  عوضیه واقعا باورم نمیشهه مردک کثیف  من میگفتم این نیت بدی ...

عزیزم خیانت از همینا شروع میشه از همین شماره ها توام خونوادع دار و متعهد و با حجب و حیا بودی  وگرنه  هرکس دیگه ای بود میگفت استادمه. هم نمره میده هم ساپورتم میکنه

خب شما متوجه منظورم نیستی میگم این بنده خدا یه سوال داشته اون آقا هم فکر کرده داره بهش چراغ سبز میده ...

چطور روش میشه واقعا من که تو ذهنم میگفتم این میگه پیام بده که یادش نره و میانترم رو بالا بده🥴🥴

همه هم گفتن این منظور داره گفتم نه این نظر بدی نداشته چون جای بابای منه و منم متاهلم دیدم پیاماش رو پاک کرده دیگه اینان آوردم به حرفشون

چطور روش میشه واقعا من که تو ذهنم میگفتم این میگه پیام بده که یادش نره و میانترم رو بالا بده🥴🥴 هم ...

عزیزم متاسفانه جامعه بدی شده حس میکنم انسان پاک کم پیدا میشه دیگه الان اگه یکی دیگه جای شما بود معلوم نبود چه اتفاقی میفتاد

عزیزم خیانت از همینا شروع میشه از همین شماره ها توام خونوادع دار و متعهد و با حجب و حیا بودی  و ...

فدات❤️

آره دیگه از همین چیزای کوچیک شروع میشه منم راستش یه سر سوزن راضی نبودم شمارمو داشته باشه گفتم انسانه شاید پیام داد شاید حرف بی ربط زد یا پروفایلمو اگه شخصی بزارم برداره

فدات❤️ آره دیگه از همین چیزای کوچیک شروع میشه منم راستش یه سر سوزن راضی نبودم شمارمو داشته باشه گفت ...

اره بابا نمیشه اعتماپ کرد حتی حتی به عزیز ترین فرد زندگیت چون هر عزیزی یه عزیزی داره

عزیزم متاسفانه جامعه بدی شده حس میکنم انسان پاک کم پیدا میشه دیگه الان اگه یکی دیگه جای شما بود معلو ...

خیلیی بد واقعا من داداشم همیشههه بهم میگه به هیچچ احدی از مردا اعتماد نکن نخند به روشون شوخی نکنی باهاشون از بزرگ تا کوچیک منحرفن تو بی منظور چیزی میگی اون میگه این عاشقم شده

منم حرفاش رو همیشه تایید میکردم چون خیلی از جوونا دیدم اما دیگه اینبار واقعااز این مردک انتظار نداشتم وقتی دیدم پیاماش نیست میگفت کاش میشد قشنگ ضایعش کردپیش چهار نفر بگی راستی استاد چرا پیاماتون رو پاک کردید تا از رو بره

راستی اینم بگم تا دید شماره نفرستادم و برا نمره بهش رو ننداختم از گروه دانشگاه لفت داد و از همه میانترم گرفت😕نادرست

خیلیی بد واقعا من داداشم همیشههه بهم میگه به هیچچ احدی از مردا اعتماد نکن نخند به روشون شوخی نکنی با ...

دقیقا گلم منم نظرم با برادرت یکی هست یه آقایی در دوران مدرسه اومدن به ما مشاوره درسی بدن و تبلیغ کلاسشون رو کنن ۴۰ نفر تو کلاس بودیم معلم رفت و آقا نشست به حرف زدن و آیدی اینستا گرامش رو نوشت گفت سوال داشتین پیام بدین بچه ها پیام دادن واسه کلاس به بچه ها گفته بود دوست پسر داری ؟ باهاش رابطه داری ؟ بچه ها ازش شکایت کردن