2733
2734
عنوان

خیلی احساس فوق العاده ای دارم

94 بازدید | 12 پست

سلام وقت تون شکلاتی

امروز با زنگ دوستم تصمیم گرفتم که برم مدرسه برای انجام یه سری کارا 

بعد از تموم شدن کارامون گفتیم بریم یه سر به مدرسه قبلی من بزنیم . رفتیم و من دبیر ادبیاتم و دیدم و گفت که بیا بریم کلاسم منم خیلی ذوق داشتم و قبول کردم . 

رفتیم سر کلاس کلی تشویقم کردن بچه ها و سخنرانی کردم براشون ، کنجکاوی شون واقعا ذوق زده ام می کرد .

و قبلش هم تو حیاط مدرسه همه یجوره گُنگ نگاهم میکردن و چند نفری از استایلم و زیباییم و اینا تعریف کردن و یکی و که دورا دور می‌شناسم رو دیدم که دانش آموز اونجاست ولی بعد از اینکه شناخت کلی جیغ زد و و ذوق کرد که البته وقتی جیغ زد من شوکه شدم و احساس کردم ادم خاصی ام ( که صد البته هستم ، اصلا در این شکی نیست ) .

واقعاااا روز فوق العاده ای بود خیلی احساس قشنگی بهم دست داد . رفتارایی که دیدم موجب شدن حس کنم انگاری که یک شخص بالا رتبه و مشهورم و خیلی خیلی بهم انرژی داد اون بازدید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من انقد شر بودم همین الان برم با تیر میزننم مطمعنم😂

نه من سر جشنواره خوارزمی شناخته شدم بین کادر و سوگلی شون شدم البته دیگه سال تموم شده بود حالا اینش به کنار دیگه من وقت تغییر پایم بود

2731
😐 به دعای من و شما نیست گزارش زده باشن تعلیق میشید خب

اگه قرار بود تعلیق بشم تا الا فکر میکنم تعلیق شده بودم

فکر کنم خبری نیست 

چون نی نی یار هم امدش ولی نشدم شکر خدا😐😂

بی تفاوت به هر تفاوت