2733
2734
عنوان

اوففف دلم خرید میخواد

66 بازدید | 9 پست

دلم میخواد برم خرید 😄😄😄 مانتو شلوار دمپایی کفش  محصولات بهداشتی  دکتر هم باید برم 🥲🤗🤗ولی نشستم دارم به در نگاه میکنم پنجره آه می کشد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

دریچه خواهرم دریچه😁

اینا رو بنویس روی کاغذ کم کم بگیر چه اشکال داره وقتی نمیتونی باهم بگیری 

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
دریچه خواهرم دریچه😁 اینا رو بنویس روی کاغذ کم کم بگیر چه اشکال داره وقتی نمیتونی باهم بگیری 

منم دوست دارم بگیرم ولی نه حوصلشو ندارم 

نه پولشو 

کم کم هم به آدم نمیچسبه خوبه بری با ی کارت قشنگ موجودیشو صفر کنی برگردی 😂😂😂

منم دوست دارم بگیرم ولی نه حوصلشو ندارم  نه پولشو  کم کم هم به آدم نمیچسبه خوبه بری با ی ...

تا بعدیو بگیری قبلیم زوارش دررفته ولی چکنیم🥴

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍