2752
2734
عنوان

نگران دخترم که کلاس اولیه نکنه مردود بشه 😪

| مشاهده متن کامل بحث + 1356 بازدید | 95 پست
یعنی چی؟ مگه تمرینات ریاضی که جزءمشقشون بوده خودش توخونه جواب نمیداده؟ کتاب ریاضیش مگه جواباشو ننوشت ...

همه رو تو مدرسه می‌نوشته کتاب ریاضیش انقد همیشه هزار آفرین گرفته من هیچ وقت باهاش کار نکردم

مامان جونم خودت میدونی نفسم به نفست بنده
کلاس چرتکه خوبه براش بزارم هوش و حواسش و جمع نمیکنه یجا

پسر بزرگ منم مشکل تمرکز داشت کم کم خوب میشه 

کلاس چرا خودت بهش یاد بده راحته 

با چینه چوب خط میتونه ....من میدونم بهترین میشه

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درطول سال وازمونهای دیگه ریاضی چطور بوده؟ براساس کل سال میسنجن.ولی حتما ‌جدی پیگیری کن چراهیچی ننوشت ...

تابستون کلاس ریاضی میزارمش یا چرتکه ذهنی هیچی رو نمیتونه حل کنه

پسر بزرگ منم مشکل تمرکز داشت کم کم خوب میشه  کلاس چرا خودت بهش یاد بده راحته  با چینه چو ...

امیدوارم عزیزم ممنون از دلداریت 

2731
تابستون کلاس ریاضی میزارمش یا چرتکه ذهنی هیچی رو نمیتونه حل کنه

پسرمنم اوله. هرچی یاد میگرفت  ۹۰ درصدش تومدرسه بود.وتوخونه فقط کمی  باهاش تکرار وتمرین داشتم.خودم بهش یاد نمیدادم.. دختر سما مشکلش توکلاس بوده یاد نگرفته‌‌‌

پارسا پسرمامان😍
مگه امتحان میگیرن؟؟؟فک کنم طبق فعالیتشون تو کل ترم معلم ارزشیابی میکنه و اون امتحان بیشتر نقش دوره ک ...

بله عزیز امتحان گرفتن برگه امتحانی دادن بهشون 

من ماه گیش از معلم درسشو پرسیدم گفت رضایت بخشه جزو زرنگار نییت ولی مردودی هم نییت 

اما نمیدونم چطور شده استرس گرفته دیروز گریه کرده هیچی ننوشته

اسی جان ومامانایی که کلاس اولی وکلا ابتدایی دارین، حتما تاپیک قبلمو ببینین

خدایا حال دلم‌را تکانی بده، هم میبینی،هم میدانی،هم میتوانی💚من ایمان دارم به اتفاقات عالی درراه مانده، معجزه ای درراه است.
همه رو تو مدرسه می‌نوشته کتاب ریاضیش انقد همیشه هزار آفرین گرفته من هیچ وقت باهاش کار نکردم

خوب پس مشکلت کجاست؟ بعدم اخه کی کلاس اولو مردود میشه.اونم وقتی درساش خوبه.تازه چند ساله که دیگه نمره ای نیست. همه رو قبول میکنن

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
پسرمنم اوله. هرچی یاد میگرفت  ۹۰ درصدش تومدرسه بود.وتوخونه فقط کمی  باهاش تکرار وتمرین داش ...

تاپیک قبلمو ببین گلم

خدایا حال دلم‌را تکانی بده، هم میبینی،هم میدانی،هم میتوانی💚من ایمان دارم به اتفاقات عالی درراه مانده، معجزه ای درراه است.
چرا ولی خوب روز آخر فهمیدم از ریاضی هیچی بلد نیست

مگه میشه روز اخر بفهمید مگه در طول سال رودرسش نظارت نداشتید؟؟؟ببین این واقعیته که معلمها جدیدا اصلا از بچه نمیخوان بیشتر از مادر بچه میخوان 

اما به نظر من اصلا اصلا به بچت استرس وارد نکن مخصوصا که کلاس اوله بگو مطمئینم بلد بودی ولی هول شدی بعد تابستون باهاش روزی ۱۰دقیقه نه بیشتر کار کن مطمئن باش میرسه الانم دیگه مردود نمیکنن که باز ازش امتحان میگیرن ضمن این که به معلمش بگو چرا در طول سال ازش نخواستی و یا منو ددر جریان نگذاشتی 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706