2752
2734
عنوان

اختلافات دوران نامزدی

412 بازدید | 45 پست

ما چندسال باهم بودیم مشکلی ب اون صورت نداشتیم اگرم دعوا و قهری بوده بین خودمون دوتا بوده و یکم بعد تموم شده اما حالا ک نامزدیم باهم لج میکنیم اونم فقط و فقط بخاطر بقیه😑

شماهم نامزد بودین اینجوری بودین؟وقتی عقد کردین یا رفتین سر زندگی خودتون همه چی اوکی شد؟

خیلی اعصابم خورده دوران نامزدی مثلا باید بهترین دوران زندگی آدم باشه اما ما چند روز یبار سر یه چیزی بحثمون میشه از وقتی نامزد شدیم 😢

ما پارسال عقد کردیم  از قبلش هم یه مدت خیییییلی طولانی باهم بودیم ولی سه چهار ماهه اول خیلی زیاد بحث و دعوای جدی داشتیم به نظرم چون رفتی تو یه مرحله جدید یکم سخته و باعث بحث و دعوا میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هیچوقت دوران نامزدی خوب نیست 

همه میگن شیرینه ولی حداقل برای من و برای اطرافیانم نه تنها شیرین نبوده بلکه بدترین دوران هم بوده 

همش دعوا، همش بحث 

ولی خداروشکر از وقتی عروسی کردیم همه اون کابوسا تموم شد

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️

اگر منظورت اینه که فلانی فلان حرف و زد و اینا 'بدون که این حرفا همیشه هست خواهرشوهر مادرشوهر هر چی گفت اگر تونستی جواب بدی همونجا جوابشونو بده اگر نتونستی واگذار کن به خدا و کلا فراموش کن به شوهرتم نگو چون روانشناساهم میگن که اکثر جدایی ها به خاطر دخالت و حرف اطرافیانه

بحث و جدال طبیعیه توی هر رابطه ای ، شما باید ببینی تفاهم واقعی دارید یا نه

خودمون مشکلی نداریم با کم یا زیاد همدیگه میسازیم ولی از وقتی نامزد شدیم اغلب دعواهامون بخاطر بقیه س😢

ببخشید میتونم بپرسم بحثاتون بیشتر سر چی بود؟  الان خوب شدین دیگه؟

سره هر چیزی که فکرشو کنی حتی کتک کاری هم داشتیم دو سه بار 

اره خیلی خوب شدیم یعنی اگه هم بحث کنیم انقد آروم و ریلکس  حرف می‌زنیم که زود تموم میشه بحثمون 

هیچوقت دوران نامزدی خوب نیست  همه میگن شیرینه ولی حداقل برای من و برای اطرافیانم نه تنها شیرین ...

والا من شیرینی تو دوران عقد ندیدم بیرونم که میرفتیم همش زهرمارمون میکردن بس که زنگ میزدن میگفتن بیاید خونه 

سلام.ببین اطرافیان منم توی این دوران پر از تنش و اختلاف بودن...مثلا صمیمی ترین دوستم توی این دوران جهنم ترین روزها رو داشت..مدام قهر و تا پای طلاق هم رفتن...علتش هم مادرشوهر و پدرشوهر و خواهر شوهر و متلکاشون بود و صد البته دخالتهاشون...از وقتی هم رفتن سر خونه و زندگیشون و دور شدن از بقیه همه چی عالی شد..توی این دوران دهن بینی هم زیاده...خیلی عادیه ..نگران نباش...

همین حوالی
اگر منظورت اینه که فلانی فلان حرف و زد و اینا 'بدون که این حرفا همیشه هست خواهرشوهر مادرشوهر هر چی گ ...

حرفاشون نه اما بیشتر از رفتارشون ناراحت میشم و شوهرمم اول دفاع میکنه ک بینمون خراب نشه بعد میگه ول کن اهمیت نده

سر اینکه فلانی تو مراسممون باشه یا نباشه همش دعوا داریم حتی در این حد ک صداشم برا من برد بالا و عصبی شد😒

من دوران عقد و نامزدی بشدت با شوهرم مشکل داشتم و همش دعوا بود اون چند سال نامزدیمون 

حتی چند بار می‌خواستم جدا بشم 

بیشتر بحثام سر اطرافیان و مهمونی رفتن و بیرون رفتن اینا بود 

بعد عروسی کلا یه دنیای دیگه شد 

همه چی تغییر کرد،اونقدر خوب شدیم ک سالی یکبار بحث داریم 

ببین تو دوران نامزدی تقریبا دو طرف دائم پیش هم نیستند و همین باعث حسادتشون بهم دیگ میشه و همش ب این فک میکنی ک وای حالا فلانی چی. میگه بهش و چیکار میکنند 

هرچند من شوهرم گوشی نیست اما مرد خیلی چیزا روش اثر داره 

خلاصه ک عروسی کردنمون مث آب رو آتیش بود