2752
2734
عنوان

دیدن خواب گم کردن کفشششش

121 بازدید | 21 پست

سلام خوبید من هیچموووقع بین صبح و ظهر خواب نمیرفتم امروز بارون زد هواخنک بود ازساعت۱۱و نیم تا الان خواب بودم خببب

بعد من ادمی هستم خیییلی کم خواب میبینم اگر ببینم روزمرگی وساده اس اولین بار این مدل خواب تعبیری میبینم

خواب دیدم بابچه ها همگی رفتیم مسافرت فکرکنم مشهد بود یادم نمیاد بعد تو هتل تو اتاقامون ازبسسس جمعیت زیاد بود وتعداد تخت زیاد من کفشامو گم کردم همه کفشاشونو پوشیدن رفتن من موندم🫠

اونجا از هر لنگ کفش اسپرت یکی بود پام کردم یعنی هر پا از یه کفش متفاوت...اخرم پیدا نکزدم کفشمو میدونید معنیش چیهههه؟؟

😍اگرفامیلی دارین که آنلاین شاپ داره و ادمین میخاد میشه منو بهش معرفی کنید؟🥹😍🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

خیر باشه تعبیرش رو بزن گوگل میاره

ولی شنیدم خواب این موقع تعبیر نداره 

از دل نرود هر آنکه از دیده رفت 🫂🖤 چشمانم اشکیس با چادری انتهای کوچه میشینم تا کودکی ام عبور کند و من آهسته به گوشش زمزمه کنم غم آری یادبگیر چگونه با غم کنار بیایی 🥺🩶 می‌شود منتظر من بنشینی با یک شاخه گل نمیدانی حس اینکه بفهمم تو نیز مرا دوست داری چقدر شیرین است 🥹🩷 سال ۱۴۰۰ بدترین اتفاق زندگیم رخ داد و من خودمو گم کردم 🫠🧡 سه سال است در جستجوی من است و من در جستجوی آرامش میشه منو پیدا کنید اگر در خانه ای نشستم از جنس آرامش به خودم خواهم گفت چگونه پیدا کردنم سخت و  دیر و دور گذشت🙂💚 میشه یه صلوات بفرستین برام تا بتونم گذشته رو فراموش کنم و برای آیندم تلاش کنم به آرامش برسم و همون دختر شیطون بلا باشم🙃🩵  
خیر باشه تعبیرش رو بزن گوگل میاره ولی شنیدم خواب این موقع تعبیر نداره 

معنی طلاق داد تعبیر خاصی نداشت حالا گفتم شاید دوستان معنی دیگه بدونن

عه شنیدم خواب عصر تعبیر نداره ک😅

مجردم😅 ولی یه پسره بعداز دیت بدون توضیح ولم کرد رف پنج ماه پیش دلم شکست خییلی

هرروز اشکم سرازیر میشه 

ایشالا خدا کنه چون حال روحیم خوب نیس این روزا😅

من هرموقع خواب خرید کفش ببینم برام بده

کلا مامانم میگه کفش، تنگیه و سختیه

این که شما گم کردی و پیدا نکردی خوبه بنظرن

خدایا هر کی برای من هر چی میخواد اول به خودش بده😊😊😊
من هرموقع خواب خرید کفش ببینم برام بده کلا مامانم میگه کفش، تنگیه و سختیه این که شما گم کردی و پید ...

ان شاالله ک خوبه واسم مرسی گلی❤🌼😍

معنی طلاق داد تعبیر خاصی نداشت حالا گفتم شاید دوستان معنی دیگه بدونن عه شنیدم خواب عصر تعبیر نداره ...

خواب این موقع تعبیر نداره نگران نباش عزیزم 

😅

از دل نرود هر آنکه از دیده رفت 🫂🖤 چشمانم اشکیس با چادری انتهای کوچه میشینم تا کودکی ام عبور کند و من آهسته به گوشش زمزمه کنم غم آری یادبگیر چگونه با غم کنار بیایی 🥺🩶 می‌شود منتظر من بنشینی با یک شاخه گل نمیدانی حس اینکه بفهمم تو نیز مرا دوست داری چقدر شیرین است 🥹🩷 سال ۱۴۰۰ بدترین اتفاق زندگیم رخ داد و من خودمو گم کردم 🫠🧡 سه سال است در جستجوی من است و من در جستجوی آرامش میشه منو پیدا کنید اگر در خانه ای نشستم از جنس آرامش به خودم خواهم گفت چگونه پیدا کردنم سخت و  دیر و دور گذشت🙂💚 میشه یه صلوات بفرستین برام تا بتونم گذشته رو فراموش کنم و برای آیندم تلاش کنم به آرامش برسم و همون دختر شیطون بلا باشم🙃🩵  
2706