2733
2734
عنوان

قرص ملاتونین و فلج خواب

149 بازدید | 19 پست

کسی تجربه فلج خواب داره؟من دیگه خسته شدم بعضی شبا دوسه بار میشه.شوهرمم کنارم هست ولی هیچکی متوجه نمیشه.انگار دارم خفه میشم وحشت و ترس میاد سراغم با اینکه میدونم هیچی نیس...

خسته شدم از این شرایط،رفتم دکتر ملاتونین نوشت 

کسی تجربه داشته؟عوارض نداره؟

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ملاتونین قرص خوابه. واسه افرادی تحویز میشه که ریتم خوابشون ریخته به هم. مثلا افرادی که شبکار هستن حالا میخوان شب بخوابن ولی خوابشون نمیبره.

به نظرم روی دست چپ و راست بخوابی مشکلت حل بشه. منم روی کمر بخوابم همینجوری میشم

مگر چند بار به دنیا آمده ایم/که این همه میمیریم؟
2731
آرام بخش برا ازبین بردن فلج خواب بهتره اضطراب داری؟

آرام بخش دکتر قبلی برام اسنترا و پوکساید نوشت بخاطر عوارض نخوردم.اضطراب که این روزا همه داریم ولی اذیت کننده نیس که بگم دائم مضطربم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز 
ملاتونین قرص خوابه. واسه افرادی تحویز میشه که ریتم خوابشون ریخته به هم. مثلا افرادی که شبکار هستن حا ...

من خیییلییی کسل و پرخوابم.دکتر میگه بخاطر اینه که کیفیت خواب شبت خوب نیس

حالا موندم چیکار کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من چندساله ملاتونین میخورم.نه واقعا عوارض نداره وابستگی هم نداره.ولی دکترت رو عوض کن واسه آپنه خواب ...

تا حالا دو تا دکتر عوض کردم.🥲

راهکاری داری این مشکلم حل شه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا حالا دو تا دکتر عوض کردم.🥲 راهکاری داری این مشکلم حل شه؟

من آپنه خواب نداشتم،یک مدت خیلی کوتاه در حد چند هفته حالت خفگی داشتم یه کلینیک خواب تو تجریش بود حدودا ده سال پیش اونجا رفتم بهم گفتن قرص آرامبخش مصرف کن و اگه بهتر نشدی باید از سی سالگی از یه دستگاه تنفس موقع خواب استفاده کنی،من مشکلم افسردگی و کابوس بود ک بعد از شروع درمان سریع این حالت رفع شد 

من آپنه خواب نداشتم،یک مدت خیلی کوتاه در حد چند هفته حالت خفگی داشتم یه کلینیک خواب تو تجریش بود حدو ...

راستش من روستام خیلی به این امکانات دسترسی ندارم ولی خودم کادر درمانم و تو بیمارستان هر دکتری دیدم رفتم پیشش ولی قرص ها را نمیخورم😐😐😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من خیییلییی کسل و پرخوابم.دکتر میگه بخاطر اینه که کیفیت خواب شبت خوب نیس حالا موندم چیکار کنم

روانپزشک برات نوشته؟

راستش من روستام خیلی به این امکانات دسترسی ندارم ولی خودم کادر درمانم و تو بیمارستان هر دکتری دیدم ر ...

قرصاتو بخور شاید بهتر شدی،ملاتونین هم فقط یکم ساعت خوابت رو درست میکنه وگرنه رو کیفیت خواب آنچنان تاثیری نداره.ولی درکل آپنه خواب واقعا آزاردهندس

روانپزشک برات نوشته؟

آره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره

من زیاد با ملاتونین موافق نیستم چون  اگه زیاد مصرف بشه بدن عادت میکنه که دیگه خودش ملاتونین ترشح نکنه. دکتر منم برام نوشت که خوابم تنظیم بشه گفت ۴ یا ۵ شب میخوری خوابت تنظیم شد قطعش میکنی.

مشکلت شاید مربوط به افسردگی و اضطراب باشه. اونا رو اگه داری درمان کن. من توی یه دوره از زندگیم که خیلی مشکلات روحی داشتم هر شب راس ساعت ۴ صبح از خواب بیدار میشدم. الان خوب شدم. افسردگی و اضطرابمم خوب شد با دارو

2706