2752
2734
عنوان

چجوری با افسردگیم مبارزه کنم

139 بازدید | 30 پست

بچه ها من زندگی نا ارومی داشتم و چندین بار به دلایل مختلف افسردگی و تجربه کردم همیشه همراهم و بودو کم کم خودشو بیشتر نشونم داد الانم طی ی شوکی که بهم وارد شده توی ۶ ماه اخیر دو سه تا اتفاق ناگوار داشتم الان حالم خیلی بده به خاطر میگرن دارو میخورم اما اونم جواب نمیده نمیتونم خودمو تکون بدم همش دوستدارم بخوابم یا گریه کنم پسرم کلاس اولیه باید بهش برسم اما نمیتونم عذاب وجدان دارم حتی با زور تایپ کردم اینارو

چجوری حالمو خوب کنم همش فکرای بدی تو سرمه

و خدایی که در این نزدیکیست  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

باید به روانشناس و روانپزشک مراجعه کنین

چون خودم افسردگی دارم و حالم اوکی نیست بهت میگم عزیز تنها راهش تراپیه تا ببینی جواب میده یا نه راهی که از این حالت در بیای رو با مشاور پیدا کنی

به نظرم همه آدم ها تو این دنیا مستاجریم و یه روزی باید این دنیا رو که محل امتحانمون بوده خوب یا بد به خدا تحویل بدیم؛ به همدیگه لبخند بزنیم،کمتر همدیگه رو بکوبیم ،کمتر دلی رو به درد بیاریم ،بزاریم حداقل وقتی این دنیا رو تحویل خدا دادیم و اون بزرگترین ازمون پرسید تو دنیام چیکار کردی دست های خالیمونو نشون بدیم و بگیم من دلی نشکستم فقط سعی کردم لبخندمو به مردم هدیه بدم این تمام چیزی بود که من داشتم/ زندگی سخته برای یکی کمتر برای یکی بیشتر تو همه لحظه های زندگی اگه فکر کنیم اینم یه امتحانه و خدا داره تماشام میکنه و همیشه همراهمه راحتر میگذره😊...حضور خدا رو تو تک تک لحظه های زندگیتون آرزو میکنم 🌸😊❤

مسیرها رو پیاده برو

بچتو ببر پارک بازی کنه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
باید به روانشناس و روانپزشک مراجعه کنین چون خودم افسردگی دارم و حالم اوکی نیست بهت میگم عزیز تنها ر ...

همه ی اینارو میدونم اما توانشو ندارم که برم سر وقت اینکارا

گرمیجات بخور.خیلی تاثیر داره.

من از عطاری مخلوط چند تا چیز رو گرفتم که همش گرمه صبحا میخورم دو روزه شروع  کردم ولی به نظرم خیلی تاثیر داشته‌.من اونقدر افسردگی داشتم که فکر میکردم به آخر همه چی رسیدم

گروه آبی💙 وزن شروع ۷۴  هدف ۶۷     تاریخ شروع۳ دی ۱۴۰۱
گرمیجات بخور.خیلی تاثیر داره. من از عطاری مخلوط چند تا چیز رو گرفتم که همش گرمه صبحا میخورم دو روزه ...

منم تهشم حس میکنم زندگی کردنم بیهودس نگران پسرم هستم اما تمایلی ندارم به ادامه