2752
2734

نظرتون رو بگید مخالفید یا نه بگین حتما

دختر عموی من یه عالمه خاستگار داشت خیلیی، عاشق یکی شده بود ک امید داشت بیاد بگیرتش و هر چی خاستگار خوب داشت رد کرد یعنی یه ادمای محترم و با شخصیت و پولداری بودن هر روز رو یکیشون عیب میذاشت یه بار میگفت این کچله یه بار میگفت شغلش رسمی نیست(با اینکه پووولدار بود)  و... گذشت اون یارو ازدواج کرد و بعد تو عقد طلاق گرفت بازم منتظر بود ک مثلا بیاد خاستگاریش ک اتفاقا بعد طلاق امد ولی خانواده دختره مخالفت کردن ولی دختره راضی بود بنظرمم منطقی نبود وقتی انتخاب اول نبوده پسره ک کور نبود!همون اول میتونست بیاد خاستگاریش  ولی الان انتخاب دوم شده! پسره عاشق زن سابقش بود ولی بخاطر بد دل بودن پدر دختره طلاق میگیره و بلاخره گذشت و پسره با رفیق خواهرش ازدواج کرد و دختر عموی من منتظر الان فقظ دلش میخواد یه خاستگار داشته باشه با اینکه قبلیا حتی شرکت نفتی بودن و..... 

الان28سالشه دیگه و انگار ناامیده دعا کنید براش یه قسمت خوب پیدا بشه براش اسمش هم مرجان هستش گفتم ک تو نماز هاتون اسمشو بگین دلم میسوزه ب حالش بلاخره عاشق بود:) 

امضام خونده بشه🤌برای حاجت رواییتون عزیزان دلم خودم یه حاجت خیلی سختی داشتم به لطف خدا امام حسین و شهید نوید صفری حاجت روا شدم اینطوریه ک زیارت عاشورا رو به مدت40روز میخونی تقدیم میکنی به روح پاک شهید نوید صفری ک امام حسین رو واسطه ی حاجتتون قرار بدن و ایشون قسم خوردن ک یا حاجتتون رو میدن یا توی اون دنیا هواتونو دارن🙂اگه امضامو خوندی حتما بهم بگو و برای سلامتی و خوشبختی منم دعا کن اسمم بگین کاترین 🙂❤

دختر عموی شما متاسفانه نقد و ول کرده بود و چسبیده بود ب نسیه

مسلما اخرش میشه این

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲

سرنوشتش هرچی باشه همون میشه شاید هیچکدوم ازینا قسمتش نبودن بعدم پول ملاک مهمیه برا ازدواج بنظرتون؟؟

دختری که عاشق تاپیک های ترسناکه هرجا تاپیک ترسناک دیدین منم تگ کنین لطفا😉😉😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

متاسفانه دخترای ما کمال گرا شدن

پسرای خوب میان میگن شاید یکی بهتر اومد

یا اینکه گول دوست پسرای احمقشون رو میخورن و وابسته میشن و همه خواستگارا رو رد میکنن

هر کسی چوب اشتباهاتش رو میخوره

دنیا اینطوری فرصت رو از دست بدی دیگه بر نمیگرده

2731
دختر عموی شما متاسفانه نقد و ول کرده بود و چسبیده بود ب نسیه مسلما اخرش میشه این

دقیقااااا همینطور بود بخدد دختر خوشکل قد بلند و... ولی الان دیگ نشنیدم جدیدا خاستگار داشته باشه بلاخره هر چی سنش بره بالاتر پسر های با سن بالاتر و شاید مطلقه بیاد سمتش

و مثلا عمه هام براش خاستگار میوردن (وقتی امید داشت پسره بیاد بگیرتش) میگفت عمه ها چیکار من دارن مگ من ترشیده ام ولی الان جدیدا شنیدم ک میگه دیگ هر کی بیاد قبول میکنم

امضام خونده بشه🤌برای حاجت رواییتون عزیزان دلم خودم یه حاجت خیلی سختی داشتم به لطف خدا امام حسین و شهید نوید صفری حاجت روا شدم اینطوریه ک زیارت عاشورا رو به مدت40روز میخونی تقدیم میکنی به روح پاک شهید نوید صفری ک امام حسین رو واسطه ی حاجتتون قرار بدن و ایشون قسم خوردن ک یا حاجتتون رو میدن یا توی اون دنیا هواتونو دارن🙂اگه امضامو خوندی حتما بهم بگو و برای سلامتی و خوشبختی منم دعا کن اسمم بگین کاترین 🙂❤

منتظر قسمت نباشید

خودتون انتخاب گر باشید

و سرنوشت خودتون رو بسازید

کسی که خودش تلاش کنه، سرنوشتم با انتخاب اون تغییر میکنه

ولی کسی که بنشینه و غصه بخوره و خودش دنبال ساختن زندگیش نباشه، سرنوشتم به تبعیت از اون تغییر میکنه

سرنوشتش هرچی باشه همون میشه شاید هیچکدوم ازینا قسمتش نبودن بعدم پول ملاک مهمیه برا ازدواج بنظرتون؟؟

قطعا پول ملاک مهمیه! مگ میشه نادیده گرفت این ملاک مهم رو همونطور ک پسرا میگن دختر فلان رنگ پوست فلان قد و... میخوایم برای دخترا هم میتونه پول ملاک باشع بگذریم 

داشتم میگفتم یه خاستگارایی داشت ک همه ی این ملاک ها رو داشت

متاسفانه دخترای ما کمال گرا شدن پسرای خوب میان میگن شاید یکی بهتر اومد یا اینکه گول دوست پسرای ...

مرجان حتی با پسره در ارتباط نبوده ولی کل خانواده میدونستیم دوسش داره 

منم سرنوشتم همینه 🚶🏼‍♀️

نکن عزیز من اگ امیدی نیست بش نکن

من سی و دو سالگی ازدواج کردم و الحمدالله به قدری از زندگیم راضیم که این خال خوبی واسه همه میخوام ۲ ...

یکم شکسته شده! ناراحت و افسرده سنش بیشتر میخوره دیگ واقعا ولی خب خوشکله به هر حال

منتظر قسمت نباشید خودتون انتخاب گر باشید و سرنوشت خودتون رو بسازید کسی که خودش تلاش کنه، سرنوشتم ...

جوو خانوادگیمون فعلا این مدلی نیست ک بخواد دوست پسر داشته باشه ولی البته برا دختراست فقط وگرنه پسرامون ک با رلاشون ازدواج کردن 

مرجان حتی با پسره در ارتباط نبوده ولی کل خانواده میدونستیم دوسش داره 

واقعا باید تاسف خورد

کاش اون فکار کودکانه رو رها کنه و واقع نگر باشه

الانم اگه بخواد میتونه ازدواج کنه

ولی شرایطش سخت تر شده و باید قبول کنه و باز دنبال کمال گرایی نباشه

دنیا اینطوریه

هر چی بخوای، قرار نیست طبق دلخواه تو انجام بشه

اگه این جمله رو قبول کنه

میره دنبال واقعیت

عشق یک تعهد دو طرفه هست

عشق یک طرفه، پوچ و بی ارزش هست یک حماقت هست

اگه ازدواج واقعی میخواد بره توی اپلیکیشن آدم و حوا

یا واسطه گرها 

جوو خانوادگیمون فعلا این مدلی نیست ک بخواد دوست پسر داشته باشه ولی البته برا دختراست فقط وگرنه پسرام ...

من کلا با دوست پسر مشکل دارم

منظورم این بود

که نشینه منتظر باشه قسمت بیاد در خونشو بزنه بگه بیا این پسر مال شما

باید به خودش اهمیت بده

بره به واسطه ها خودش معرفی کنه

یا اپ ادم و حوا ثبت نام کنه

یا اگه به کسی علاقه داره، یک نفر واسطه بره ایشون رو به اون آقا واسه ازدواج پیشنهاد بده ببینه نظرش چیه و اگه خود پسر پا پیش گذاشت اینم جلو بره و الا بندازش دور

البته منظورم اون پسری که دوسش داشته رو نمیگم چون از همون اول تکلیفش معلوم بوده و ایشون حماقت کرده به اون دل بسته

2706