2752
2734
عنوان

شوهر سابقم زنگ میزنه میگ بیا اشتی

280 بازدید | 14 پست

یکساله جدا شدیم 

ازدواج دومم بود هی میگم اشتی کنم یادم از رفتاراش میاد میگم ن 

خراب نیس لجباز یکدنده قهروک سرد 

خواهرش دخالتگر 

شخصیت خودشیفته کمی بددل

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه

اگه میدونی بده خودتو دوباره بدبخت نکن

با مشاور صحبت کن حتما 

عزیزان میشه برای حاجت دلم دعا کنین صلوات بفرستین؟انشاالله خدا حق رو به حق دار برسونه❤️ از اون دعاهایی که از ته دله میخوام. که محتاجم❤️🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿               همسرخواهر مینا ماشین سنگین داشت 😁هرجورمیتونی‌بمون‌یارقدیمی💫 

آشتی ک هییییییچ

دوری و دوری و دورییییی

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یعنی خودشو تغییر دادع یا همون ادم قبلع

موسیقی بهتر بِ نظر میاد وقتی آهنگ احساستو توصیف میکنه🎶💜 زندگی همچون نت های موسیقی بالا و پایین دارد،گاهی آرام و دلنواز،گاهی سخت و خشن،گاهی شاد ورقص آور،گاهی پر از غم💜 

چیزی که با زحمت و دردسر بالا اوردی سرنکش 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

بالا آورده رو دوباره نمیخورن

اگه مشکل نداشتی که جدا نمیشدی، مطمئن باش اونم عوض نمیشه

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

وقتی جدا شدی یعنی مشکل خیلی شدید بوده که با مشاوره و گفت و گو ...حل نشده پس یه اشتباه دو بار تکرار نکن قرار نیست اون آدم تغییر کنه اگه میخواست تغییر کنه که کار به جدایی نمیکشید.

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگرانᰔᩚ
چرا تو ازدواج دوم انقدر اشتباه کردی؟! ویژگی هایی که گفتی هر کدوم یه خط قرمز بزرگه

خیلی آرومه و قبل عقد کاملا فرق داشت 

البته مامانم خ ظالمه نیومد شهرشون تحقیق 

گفت برو نری میندازمت از خونه بیرون 

مجبور شدم 

الانم میگ طلاق بگیر سهم الارثمو میخاد از چنگم دربیاره بده ب داداشم 

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه
نمیدونم زیاد فرقی نکرده هنوز خسیسه عصبی بشه فحشم میده

اشتباه نکنی هاا

هیچ وقت برنگردی

موسیقی بهتر بِ نظر میاد وقتی آهنگ احساستو توصیف میکنه🎶💜 زندگی همچون نت های موسیقی بالا و پایین دارد،گاهی آرام و دلنواز،گاهی سخت و خشن،گاهی شاد ورقص آور،گاهی پر از غم💜