2752
2734

من بچم ۴ ماهشه کثیف نمیکنه خونه رو 

ولی من خدم وسواس دارم هرروز جارو دستمال میکشم 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

منم دوتابچه دارم هفته ایی دوبارجاروبرقی و هرروز نپتون .خونمم همیشه تمیزه

ماچون زدری پای کشیدیم،کشیدیم امید ز هرکس که بریدیم ،بریدیم   دل نیست کبوتر که چوبرخاست نشیند،ازگوشه بامی که پریدیم،پریدیم.  عمری باشه تلافی کنیم خوبی هارو چندبار بدی هارو صدبار  
 خب اونا فیلترش خیلی کوچیکه زود ب زود پر میشه....دیگ من گذاشتم کنار پذیرایی جارو رو یکسره ب برق ...

جاروبرقی من زشته پذیراییمونم کوچیکه همین طوری پر از وسیله هس 😂

نه خداروشکر فقط در حد یه جارو دستی اونم خیلی کم

پسرمم ۵ سالشه از اول عادتش دادم هرچی خاست بخوره زیرش زیر انداز بندازه اسباب بازیاشم وقتی بازی کرد جمع کنه در کل خونمون همیشه مرتبه

🌱‌تا میتونید نَفَهمید ، فَهمیدَن دَرد دارِه :(:💠💔
2706