2752
2734
عنوان

حالم از حماقت خودم بهم میخوره...

222 بازدید | 16 پست

خیلی پشیمونم خیلی پشیمونم خیلی پشیمونم بابت عشق و دوس داشتن آدمی ک ارزشش رو نداشت ولی من نگاهم بهش طوری بود ک رفتاراشو نمیدیدم....

این ادم کاری با زندگی من کرد ک نمیتونم تو روی خانوادم نگاه کنم حالم ب شدت بده، از حماقتای خودم ن ب خاطر اون ادم...

چیکارکنممممم😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حداقل یاد گرفتی که تا مطمئن نشدی به کسی اطمینان نکنی

همه خوب نیستن

عزیزان میشه برای حاجت دلم دعا کنین صلوات بفرستین؟انشاالله خدا حق رو به حق دار برسونه❤️ از اون دعاهایی که از ته دله میخوام. که محتاجم❤️🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿               همسرخواهر مینا ماشین سنگین داشت 😁هرجورمیتونی‌بمون‌یارقدیمی💫 

یه آدم‌عادی رو واسه خودت گنده میکنی همین‌میشه

اونم‌باد میکنی چس میکنه خودشو 

هم‌خودتو از دست میدی و هم زندگیت از تعادل خارج میشه

اون مارمولکم به چس بازیاش ادامه میده که بری

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
خیلی ها از این‌حماقت ها کردن نمونش خودم 

کاربر آقام .نتیجه و چیزی که می تونی به بقیه بگید از این تجربه چی هست اش

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
یه آدم‌عادی رو واسه خودت گنده میکنی همین‌میشه اونم‌باد میکنی چس میکنه خودشو  هم‌خودتو از دست ...

باورت نمیشه چیکار کرده باهام دارم دق میکنم آبرومو جلو همه برد

باورت نمیشه چیکار کرده باهام دارم دق میکنم آبرومو جلو همه برد

به درک

مطمئن باش بی وجدان تر از این حرفاست ککش بگزه

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."