2733
2734
عنوان

شوهرم میگه به اسم خودت چیزی سفارش نده 🫤

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 43 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بسته کجا میرسه؟ 

اشکال نداره بچه که نیستین سر این مسائل بحث کنین

عزیزان میشه برای حاجت دلم دعا کنین صلوات بفرستین؟انشاالله خدا حق رو به حق دار برسونه❤️ از اون دعاهایی که از ته دله میخوام. که محتاجم❤️🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿               همسرخواهر مینا ماشین سنگین داشت 😁هرجورمیتونی‌بمون‌یارقدیمی💫 

چیز خاصی نگفته! 

اتفاقا به اسم شوهرت بدی بهتره ، اونطوری می گن زنت چقدر خرید می کنه، همه خریدها برای زنش هست!   بعد شوهرت کم کم حس می کنه زنش ولخرجه! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
گفتم بهش خب مگه زنت نیستم میگه نه بدم میاد  بین چند نفر میان بسته اتو میدن بهم میگن برای زنته . ...

نمیگن برای زنته!!!!

بسته رو میارن میگن به اسم خانم فلانی هست 

شماهم آدرس خونتون رو بده نه محل کار همسرت

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....

ببین من نمیدونم همسرت چه جور ادمیه. اما تو بعضی محیطای کاری  همکارا حرفهای مفت زیاد میزنن. مثلا دو بار بسته بیاد میگن خوب زنت همه پولاتو خرج میکنه تو هم مثل بوق نشستی نگاه میکنی.  ببخشیدا رک گفتم اما شوخی های مسخره مردهاست.