2733
2739
من ميخورم ولي فعلا كه خبري نيست

روزی چندتا میخوری؟ من دکتر واسم دیروز نوشت خریدم ولی از بس گرون بود دیگه قاط زدم 😄نپرسیدم روزی چندتا خودشونم نگفتن.شما دکتر نوشته واستون؟ چرا؟ 

یا ابوالفضل العباس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
 روزی چندتا میخوری؟ من دکتر واسم دیروز نوشت خریدم ولی از بس گرون بود دیگه قاط زدم 😄نپرسیدم روز ...

روزي دو تا

٥-٦تا بيشتر ازش نمونده

تو پروسه درمان ناباروري برا تقويت تخمك بهم داد

خدا جون میشه محکم بغلم کنی تا یه دل سیر تو بغلت گریه کنم.....

منم می‌خورم دوماهه ولی فعلا نتیجه ای نگرفتم

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2740

سلام دکتر برای من این کپسول رو نوشته ولی پیدا نمیکنم   و دارو خانه ها ندارن  لطفا کمکم کنید اگه کسی داره ک دیگه لازم نداره و مامان شده بفروشه ب من 

اگه چند ساله منتظری بدون تنها نیستی منم مثل خودت سالها برای داشتنش دعا کردم و تو ناب ترین زمان ک اصلا فکرشو نمیکردم خدا دامنم رو سبز کرد ک هر روز هزاران بار شاکرم و برای شما دوست عزیزم ک در آرزوی داشتن اولاد هستی دعا میکنم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
سلام دکتر برای من این کپسول رو نوشته ولی پیدا نمیکنم   و دارو خانه ها ندارن  لطفا کمکم کنی ...

من فک کنم‌دارم.مردونه اش هم دارم‌پلمپ هست .زنونه هم کلی ازش مونده

یا ابوالفضل العباس
سلام دکتر برای من این کپسول رو نوشته ولی پیدا نمیکنم   و دارو خانه ها ندارن  لطفا کمکم کنی ...

من فک کنم‌دارم.مردونه اش هم دارم‌پلمپ هست .زنونه هم کلی ازش مونده

یا ابوالفضل العباس
2706