2752
2734
عنوان

تعبیر خواب

52 بازدید | 8 پست

سلام من دیشب خواب دیدم پاهام یه دفع احساس سوزش کرد و کم کم این سوزش بالاتر رفت آب ریختم رو پاهام و بخار بلند میشد، هر چقد تعبیر خوابمو تو گوگل جستجو کردم پیدا نکردم، تعبیر خواب بلند شدن بخار از بدن نشانه رسیدن به آرزو و حاجته به نظرتون تعبیر خواب منم همینع?? از طرف منم چند وقته حاجتی دارم و دارم نذر و دعا میکنم 😍

انشاالله خیره😍

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیدونم والا تعبیرش چیه. 

ولی اینو میدونم که هر جور تعبير کنی همون جور میشه. هر خوابی دیدی که حس کردی خوب نیست برای کسی تعریف نکن و فقط تو دلت بگو خیر ان شاء الله. 

من دوبار خواب دیدم عروسی فامیلمون رو دیدم و جشن عروسی بود. برای هیچ کس تعریف نکردم و فقط گفته ان شاء الله خیر هست و تعبیرش خوبه و عروسی داریم. و واقعا عروسی گرفتن همون دوتا فامیلمون. 

خواب هاتو همیشه تعبير خوب کن تا خوب اتفاق بیافته. 

ان شاء الله خواب تو هم خوبه و خیر و برکت و يه اتفاق خوب برات رقم بخوره🌷🌷

انشالله که خواب منم خیر باشه دعا کن برام لطفا

ان شاء الله که خوابت خیر هست و بهترین ها برای خودت یا عزیزهات رقم بخوره و از ته دل خوش حال بشی🌹

خوابت رو اینجور تعبير کن که شر و بدی ها با بخارها ازت دور شدن 🌱