2733
2734

من سال چهارصد و یک عمل بینی کردم پستهای قبلی من رو ببینید من بسیاااااار ناراضی بودم و حالم بد بود فکر میکردم بینیم زیادی کوچیکه و افسردگی فوق شدید گرفته بودم تو تاپیکای قبلیم پیداست چقدر حالم بد بود طوری که داشتم تو کارم هم خرابکاری میکردم و ریسم بهم تذکر میداد ترس از دست دادن زندگی و کارم باعث شد یه روز عصر به زور خودم رو بردارم و برم پیش روانشناس. جلسه اول حالم خیلی بده بود پیش دکتر کلی گریه کردم دکتر همون جلسه اول بهم گفت تو وسواس بد ریختی اندام های بدن داری ولی مگه باور میکردم به خودم میگفتم الکی میگه من وسواس ندارم من چیزی که تو آینه میبینم رو دوست ندارم این وسواس نیست .ولی جلسه هام رو ادامه دادم ازم اسکن مغز گرفتن استرس افسردگی و وسواس شدید تشخیص اسکن و نقشه رنگی مغزم بود.خلاصه دکتر برام جلسات نورو فیدبک تجویز کرد هم نرو هم تی دی. اولاش یه کم خیلی کوچولو بهتر شدم ولی بازم حالم بد بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خلاصه اینقدر بد بود حالم که دکتر فرستادم پیش دکتر اعصاب و روان که در کنار نرو فیدبک و تی دی دارو هم مصرف کنم  .دکتر روانشناسی بهم گفت به هیچ وجه نباید تو آینه نگاه کنی همه آینه های خونه رو پارچه کشیدم فقط روزی دو بار خیلی کوتاه خودم رو می‌دیدم تو محل کارم هم سعی میکردم زیاد آب و چایی نخورم که نرم دستشویی و خودم رو تو آینه اونجا ببینم منع از اینه جلسات مشاوره نرو فیدبک و تی دی و همراه با مصرف دارو به مرور حالم رو بهتر کرد اوایل گاهی افکار باز سراغم میومد که به مرور کمرنگ تر شد

خلاصه من روز به روز بهتر شدم و پذیرفتم که مشکلم چیزی جز وسواس نبوده الان عالی ام البته دارو رو هنوز مصرف میکنم ولی کامل درمان شدم و دیگه مثل قبل از نگاه کردن خودم تو آینه زجر نمی‌کشم الان از دیدن خودم لذت میبرم و خودم رو دوست دارم

دوستان این تجربه رو برای کسایی نوشتم که از نتیجه عملشون افسرده شدن و مدام آینه چک میکنن .شما حتما به کمک روانشناس احتیاج دارید.خودتون فقط میتونین خودتون رو خوب کنین با مراجعه و درمان بیماریتون