2752
2734

توی ۳۵ سالگی عین بچه ها بود یا خیلی تن لش وخوشگذرون یا اونقد سر خودشو شلوغ میکرد ک ب هیچی نمیرسید مثلا دانشگاه میرف ۲۴ واحد پر برمیداش باشگاه میزف کلاس زبان میرف سرکار میزف واصلا ب هیچکدوم خوب نمیرسید بعد واسه من گریه میکرد همش التماس ک بزار بیام خوواستگاری بعو کمتر ی ماه بعد کات رف با ی زن مطلقه ک دوتت بچع داش

عزیزم شما با یه آدم‌بی ثبات و دمدمی مزاج توی رابطه بودی

همیشه هم خراب میکنن و بلد نیستن درست تصمیم‌بگیرن

خصوصا اینکه شغل زیاد عوض میکنن

رابطه ها هم‌که...🤦🏻‍♀️

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حس میکنم مخش میلنگه

نمیلنگه . حواس پرتن و هیجانی تصمیم‌میگیرن

اهل عمل‌هم‌نیستن

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
2731
چی مثلا

زیاد چیزا یادش نمیموند بعد مثلا ی مغازه کوچیک با داداشش دااشتن بخودش نمیومد ک مستقل شه ی جای جدا یا مثلا بقول خودشون کلی زمین داشتن ولی تو باور میکنی توی پیکی مونده باشه یا تازه توو ۳۵ سالگی بفکر پیشرفت افتاده بود

زیاد چیزا یادش نمیموند بعد مثلا ی مغازه کوچیک با داداشش دااشتن بخودش نمیومد ک مستقل شه ی جای جدا یا ...

خب خودتم میگی دیگه خوش گذرون بوده