2752
2734
عنوان

خسته شدم از بیرون رفتم بدون همسرم

204 بازدید | 20 پست

نیست،همش کار داره واقعا هم سرش شلوغه!معلمم تابستونم سرکار نمیرم،بچم که هیچ!باشگاه هم زومبا میرم،گاهیم میرم پیاده روی البته گاهیم میرم با همسرم بیرون پنجشنبه ها اگه دلم براش نسوزه که میخواد استراحت کنه ولی واقعا از این روند تکراری خسته شدم!!!!خدا چرا صدامو نمیشنوه؟!واقعا یعنی حق اینو ندارم مادر بشم؟!تابستون چیکار کنم؟😢

به خدا ادم حسودی نیستم ولی میگم چرا؟!همکار من هر روز با همسرش بیرونه هر روززز ماهی یکبارم داره میره مسافرت من که عقده سفر ندارم سفرامو رفتم من فقط از تنها بودن اینطوری خسته شدم😭

عزیزم تنها نیستی دیگه باید کار شوهرامونو تحمل کنیم نمیشه که بخاطر کارش ولش کنیم و بریم منم شوهرم اکثرا از ۷ تا ۱۰ شب سر کاره و بچه هم خدا بهمون داده ولی روانی شدم همش تنهایی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم تنها نیستی دیگه باید کار شوهرامونو تحمل کنیم نمیشه که بخاطر کارش ولش کنیم و بریم منم شوهرم اکث ...

نه من مشکلی با کارش ندارم درکش میکنم ولی خب خسته شدم از تنها بودن خونه پدر مادرم که مامانم ام اس داشت خودمم که تک فرزند بودم مداوم تنها حالا گاهی یه سفزی با دوستامو یه کافی شاپ و اون موقعم سرکار الانم این!

چند روز پیش یکی از آشناها ،گفتش میخوام طلاق بگیرم ،گفتم چرا 

گفت در ماه یه هفته شوهر دارم بقیش خونه نیست ،میگفت کشش ندارم دیگه ،بچه ها شدید اذیت میکنن ،کل مسولیت زندگی هم به روی منه 

با اینکه کلی بهش تشر زدم این حرفا چیه ولی حق با اون بود سخته تنهایی

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
منم عقدم‌فقط اخر هفته ها میریم بیرون  بقیه روزا صبح میره شب میاد زیاد نمیبینمش والا

شما پدر مادرت هست من مامانم ام اس داره اونم کنارم نیست!نمیدونم خدا تا چه حد میتونه به یکی تنهایی بده خوش به حال همکارم چشمش نمیزنما ولی خدا چقدر دوسش داره من ماهم برا خدا بیارم رو زمین کاری به من نداره

از این همه کار درامد خوب هم داره؟اگه داره عصه نخور باهمون پول میشه تفریحات پرکیفیت برنامه ریزی کرد 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
نه من مشکلی با کارش ندارم درکش میکنم ولی خب خسته شدم از تنها بودن خونه پدر مادرم که مامانم ام اس داش ...

عزیزم میفهممت منم یه دختر بودم و دور از خانوادم هستم و سختیاتو درک میکنم اگر اطرافتون کسی رو دارید حمایتتون کنه بچه بیارید سه سال اولش سخته اما بعدش شیرین میشه

دوماه یبار مسافرت سه روزه برید کارش چیه

مدیرعامل شرکت مهندسیه

پارسال انقدر دیگه خسته بودم گفتم برم مسافرت با دوستام ناراحت میشی؟یکم دل دل کرد ولی اخر رضایت داد رفتم با دوستام کیش بعد یک ماه رفتیم شمال و دماوند از اون موقع همین تفریحات چند ساعته!الان چند وقته میخوام بریم مشهد نمیشه کلا میگم وقت نداره