2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای اره وقتی حرف میزنه دلم میخواد عوق بزنم🥴

اگهدر این حد بدت میاد قبول نکن .البته چند جلسه به قول دوستان ببین شاید نظرت عوض شد ولی اگه تا آخر اینجوری بود که عوقت بگیره ولش کن

2731
متاسفم برات. آقایون هم حق عضویت دارن. چی میگین شما

😐😐نمی‌فهمم چرا شما ریپ میزنی 

آقایون حق عضویت دارن ولی حق بحث و دعوا گرفتن با خانوما رو ندارن ک 

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
بله دقیقا با من هم بودی گفتی همتون یه ...

هر وقت روتون ریپ زده شد بحث کنین 

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
خب الان یک سال دارم خواستگار می بینم یا خودم میگم نه یا اونا دیگه نمیان خانوادمم خسته شدن میگن ایراد ...

انشاله یکی بیاد ب دلت بشینه

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
حداقل شش ماه رفت وامد باید داشته باشن بعد تصمیم بگیرن این حق تویه که همسرتو خودت انتخاب کنی مگه پدرت ...

راست میگی یعنی مطمئنم اگر به مشکل بخورم پدرم در آینده هیچ حمایتی ازم نمی کنه به خودشم گفتم 

2706