2752
2734
شما سنت کمه این چیزا رو درک نمیکنق

سن من به شما مربوط نیس 

اگ شما درک داشتین الان تو سایت زنونه نبودین 

همه تون سر و ته یه کرباسین، ازدواج زوری خود مرگه

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین منطقی فک کن شغل و درامد و خانواده و مسایل فرهنگی مذهبی و طرز فکر اینا اوکی بودین جواب مثبت بده خیلی غیر منطقیه از صداش خوشم نمیاد بچه هم نیستی که. تو خواستگاری سنتی دنبال عشق و عاشقی نباش با عقلت تصمیم بگیر

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
2731
بابامم میگه چکار کنم آخه😭

باهاش چند باری برو بیرون با اخلاقش آشنا شو 

اگ اخلاقش خوب نبود یا پسره به دلت ننشست رد کن 

نزار برات تصمیم بگیرن 

به حرف پسرای ابتدایی سایت هم گوش نکن

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
حالا اسی خودت صدای حمیرا رو داری؟ هر چی سنت بره بالاتر همینجوری سخت پسند میشی خب

آقا چکار کنم خب مشاورم رفتم که 

دیگه چکار کنم یعنی از بین این همه آدم هیچکس نمیاد که من خوشم بیاد؟

سن من به شما مربوط نیس  اگ شما درک داشتین الان تو سایت زنونه نبودین  همه تون سر و ته یه ...

سایت مال بابات نیست تفکیک جنسی هم نشده عقلم داشتی همه رو به یه چشم میبینی شرت کم ریپلای نزن 

2706