2752
2734

همیشه ازهمون بچگی این احساس رو داشتم ولی دیگ امروز مطمعن شدم بابام ازدهنش پرید ک کل خانوادمون رو بیمه تکمیلی کرده به غیرمن اخه چرا😂نمیدونم گریه کنم یابخندم 

اخه مرد مگ بچت نیستم اصن بچتم نباشم باید اینجوری کنی☹️دردم زیاده 

کسی که همیشه دنبال این حس بگرده با کوچکترین چیزی به خودش میگه منو دوست نداشتن 

میشه بجای کارهای نکرده دنبال کارهایی که برات کردن بگردی 

یعنی نیمه پر لیوانو ببینی 

اینطور خودت راحتتری 

لطفا لایک نکنید ممنونم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جتما یه دلیلی داشته مثلن حد نصاب داشته و با توجه به اینکه شما سنت کمه بیمه تکمیلی نیاز نداری بیشتر سن بالا ها نیاز دارن و یا خدایینکرده کسایی که مشکل بیناری زیاد دارن 

حتما شما مشکلات جسمیت کمتره .و اینکه بینه کنه یا نکنه فرقی به حال شما نداره برا هر مشکل شما خودش باید مول بده 

پس عملا به خودش ربط داره بینه کنه یا نه خودش هزینه ها رو میده 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
خودش داشت تعریف میکرد یهو گف ماک بیمه تکمیلی هستیم ولی تو با داداشت نیستین  حالا داواشم ازدواج ...

بینه تکمیلی سن بالا ها میکنن

اما تو دلت میخواد حس بد داشته بلشی فکر کن دوست نداشتن 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
2706