2733
2734

چجوری باید بفرسته کسی در مورد هزینش میدونه؟؟؟

وسایلای نو هست

تقریبا کل وسایل خونس هزینش خیلیی زیاد میشه؟؟

محتوای تاپیک های من گاهی فان و گاهی برای زندگی واقعی خودمه.....هیچی دروغی درکار نیست ...دوستون دارم زیاد💚🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اره لابد باید قیمت نصف وسایلارو بدی تا ارسال کنن

وایی اینجوری که به ضررم هست

محتوای تاپیک های من گاهی فان و گاهی برای زندگی واقعی خودمه.....هیچی دروغی درکار نیست ...دوستون دارم زیاد💚🌱
با لنج میفرستن دیگه بعدم وسایل چوبی ایران ارزونتر

آخه مبلش خیلیی تو دلم رفت☹️☹️

فکر کنم بخاطر گمرک و این چیزا نتونه بفرسته

می‌تونه با لنج بفرسته  ولی هزینش خیلیی زیاده

الان موندم چیکار کنم☹️💔

می‌تونه با لنج بفرسته  ولی هزینش خیلیی زیاده الان موندم چیکار کنم☹️💔

خب با لنج بفرسته 

گمرک میگیرتشون و باید صبر کنید تا از گمرک دربیان و این وسط کلی کار اداری داره.

اگرم بگن ن نمیگیره و فلان 

مطمئن باش به شکل قاچاق میفرستن ک ریسک اینم زیاده و طبیعتا هزینشم زیاد میشه 

بگیرن هم دیگه هیچی.

عکسش رو بگیر ببر بده برات بسازن،صنعت مبل سازی ایران خیلی پیشترفت کرده و خیلی بهتر از دبی هست 

اونا اکثرا از کشورای دیگه میارن براشون و با هزینه ی فرستادنش تازه اگر بتونید ردشون کنید دقیقا چند برابر پاتون درمیاد.

و از همه مهم تر احتمال اینکه سالم نرسن خیلی زیاده.چیزای چوبی اونم تو لنج...