2733
2734
عنوان

اشنایی با همچین پسری

142 بازدید | 23 پست

۳ هفتس با یه پسری داریم اشنا میشیم واسه ازدواج یکی از همکارا معرفی کرد ایشونو تو این ۳ هفته یه بار اوایل همو دیدیم و حرف زدیم بعدش پیام میداد صبح و شب و هر ازگاهیم تماس میگرفت ولی من اشتیاقی نمیبینم ازش خیلی رسمی و خشک حرف میزنه و زیاد برای دیدار حضوری حرفی نمیزنه.

بعد اینکه پری شب ازش پرسیدم برنامت برای خونه چیه رهن یا اجاره یا خرید گف دوس دارم حتما بخرم گفتم خب اگه نشد چی گف رهن یا اجاره میخواستم ببینم اصن برنامه ای داره یا نه 

فکنم ناراحت شد از پریشب دیگه پیام نداد منم هیچی نگفتم.

تا امروز صب باز گف سلام خوبی و اینا منم جوابشو ندادم هنوز حس میکنم تو اب نمک گذاشته یا کلا تمایل به ازدواج نداره میخواد فعلا باشم به عنوان یکی که خبالش راحت باشه 

بنظرتون منم مث خودش بذارمش تو اب نمک یا کلا کات کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کسی اگه اشتیاق داشته باشه دوست داره سریع قرار حضوری بذاره که بیشتر آشنا بشه و بشناسه اگه هیچ حرفی از قرار حضوری نمیزنه یه جای کار میلنگه ولی میتونی یه بار بهش بگی هدفت از صحبت با من یا آشنایی با من چیه که هدفش رو بقهمی چون شاید اونم مثل تو فکر میککه تو مشتاق نیستی باهاش حرف بزنی