2752
2734

بنظرتون درسته؟

چنتاش لباس خونگیه چنتاش بیرونی 

هم خودم دارم هم شوهرم

یسریاش یکم رنگ و رو رفته است یسریش خوبه.

بدم به زباله گرد ها؟

بهش چی بگم؟ بگم ببر واسه کسی که میدونی نیاز داره؟ بگم خودش جدا کنه خوباش و بدش رو؟

اخه یه اقایی دیدم زمستون که پالتوی زنونه پوشیده بود😔

پر از خیال🙂‍↔️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بزار تو نایلکس کنار سطل زباله اویزون کن یا یه کم با فاصله از سطل بزار 

خودشون میدونند چیکار کنن 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2731
بزار تو نایلکس کنار سطل زباله اویزون کن یا یه کم با فاصله از سطل بزار  خودشون میدونند چیکار کن ...

اها

من زباله های پلاستیکی و کاغذی و فلزیم همیشه جدا میکنم که نرن تو سطل بگردن

😔

وضع مالی هم در حدی نیست که بتونم بهتر از این کمک کنم

پر از خیال🙂‍↔️
اها من زباله های پلاستیکی و کاغذی و فلزیم همیشه جدا میکنم که نرن تو سطل بگردن 😔 وضع مالی هم در ح ...

من هم همیشه همینکارو میکنم کلی هم تشکر میکنند 

عزیزم برای کسی که گرسنه است یه لقمه ارزش هزاران وعده رو داره 

مهم نیست چقدر داریم مهم همین کار نیکی که انجام میدی ودر توانته همین هم خیلی خوبه ❤️

الهی که انقدر وضع مالیتون خوب بشه که بتونید بیشتر به بقیه کمک کنید ❤️

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱