2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

به بهونه های مختلف دیر میاد خونه ، یا بهونه میاره و از خونه میره، ممکنه محل کارش نباشه چند ساعتی، رو گوشیش رمز بذاره ، یهو وقتی سرش تو گوشیه نزدیکش بشی بترسه یا عصبی بشه،

روابطتتون سرد میشه و دیگه سمتت نمیاد خیلی.

سرش خیلی توپ گوشی باشه ، یواشکی حرف بزنه و....

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
رفتاراش عوض شده 

شوهرمن وقتی رفتاراش عوض میشع که بی پول باشه.. من هیچوقت یه درصدم شک نکردم

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
اگه ب گوشیش دست زدی ترسید یا نزاشت گوشیشو ببینی دیگه صد در صده

همیجوریه بزور ازم میگیره حتی با دعوا 

خیلی خستم هیچکس نمی‌فهمه حالمو 

به یه دختره ماشین فروخته بود من دختررو دیدم موقعی گه اومد ببینه ماشینو دختره از اهواز اومده بود پیاماشونو تو واتساپ دیدم دختره رسمی حرف زده بود اما شوهرم خیلی صمیمی و راحت جواب داده بود هرچی اون سعی می‌کرد رسمی باشه شوهرمن سعی می‌کرد راحتر و خودمونی تر باشه الان زنگ زدم به شوهرم میگم چرا انقدر صمیمی جواب دادی میگه من منظوری ندارم گفتم باشه پس منم اگه با مردی صمیمی شدم منظوری ندارم ناراحت نشو به من که میرسه میگه تو بیخود میکنی حالا من که اینجور آدمی نیستم اینارو میگم بهش که خودشو جمع کنه

بدبختی اینجاست هرچی گفتم چرا با یه دختر غریبه اینجوری حرف زدی میگه من منظوری نداشتم همینجوری بعد دختررو من دیدم نزدیکای ۲۸ سالش میشد از این دافا بود بعد شوهرم میگه اون بچست گفتم چه ربطی داره اصلا به فرض ۱۴ سالشه تو باید چون بچس خودمونی بشی 

دارم سکته میکنم تاحالا تو این وضعیت نبودم خودمم یه آدم کم ارداه ی بی عرضه ام میدونه نمیرم هرگوهی میخواد میخوره تو میگی چیکار کنم 

2706